Contadina Products Buy 2 Get 1 Free

Contadina Products Buy 2 Get 1 Free

February 25-March 3

Contadina products are Buy 2 get 1 free with mPerk.  This includes tomato paste, pizza, sauce, and more!

Contadina Tomato Paste $0.63

Use Buy 2 get 1 free mPerk

Final cost $0.42 each

Contadina Tomato Sauce $0.95

Use Buy 2 get 1 free mPerk

Final cost $0.63 each

Contadina Pizza Sauce $1.69

Use Buy 2 get 1 free mPerk

Final cost $1.12 each

Wishbone Salad Dressing As Low As $0.89

Wishbone Salad Dressing As Low As $0.89

February 25-March 3

The Wishbone Salad coupon has different regional amounts.  Hopefully you got the $1 off 1!

Wishbone Salad Dressing $1.89

Use $1/1 from SS 1/21

Final cost $0.89

Wishbone Salad Dressing $1.89

Use $1/2 from SS 1/21

Final cost $1.39 each

Pasta Sauce Under A Buck? YES!

Pasta Sauce Under A Buck? YES!

February 25-March 3

Any time I can get pasta sauce for under a buck I stock up.  Well check out this deal at Meijer!  mPerk is one per account, so if you need more, use a second account.

Barilla Pasta Sauce $1.89

Use Buy one get one free mPerk

Final cost $0.94 each

Barilla Pasta Sauce $1.89

Use $1/2 from RP 2/11

Final cost $1.39

KAME Noodles $0.99- Plus Recipe!

KAME Noodles $0.99- Plus Recipe!

February 25-March 3


Ok, these KAME noodles are amazing!!  Every time this rebate is active, I buy another pack.

Caitlin, Jill, and I have all made the garlic sticky noodle recipe many times.  They are amazing!!

Here is an amazing garlic sticky noodle recipe!!!

KAME Lo Mein Noodles $1.99

Submit for $1/1 Checkout51 rebate

Final cost $0.99

Don’t do rebate apps?  Try these!  

(Can’t use coupon and rebate together)

KAME Lo Mein Noodles $1.99

Use $1.25/2 from SS 2/11

Final cost $1.36 each

KAME Lo Mein Noodles $1.99

Use $3/4 from SS 2/11

Final cost $1.24 each

Lysol Wipes $1.49

Lysol Wipes $1.49

February 25-March 3

This is a pretty good deal if you are running low on wipes.  Grab a few to get you through to the next big sale!

Lysol Antibacterial Kitchen Wipes $1.99

Use $0.50/1 from SS 2/25

Final cost $1.49

Ajax Only $0.98 (Big Bottle)

Ajax Only $0.98 (Big Bottle)

February 25-March 3

Ajax Dish Soap is only $0.98 this week with mPerk.  This is a decent sized bottle, too!

Ajax 28 oz $1.96

Use Buy 1 get 1 free mPerk

Final cost $0.98 each

International Delight Yogurt $0.75

International Delight Yogurt $0.75

February 25-March 3

Hurry- you only have until March 3 before the mPerk expires!

International Delight Yogurt $1.50

Use Buy one get one 1 free mPerk

Final cost $0.75 each

Speed Stick Stockup!

Speed Stick Stockup!

February 25-March 3

Great great deal on Speed Stick deodorant!  Buy 2 save $1 instantly.  Plus use a $1/each mPerk.  Definitely a great time to stock up!

Lady Speed Stick $1.99

Buy 2 save $1

(Makes them $1.49 each)

Use $1/each mPerk

Final cost $0.49 each

**Buy as many as you want in one transaction, as long as they’re multiples of two

Speed Stick $1.99

Buy 2 save $1

(Makes them $1.49 each)

Use $1/each mPerk

Final cost $0.49 each

**Buy as many as you want in one transaction, as long as they’re multiples of two

Awesome Unadvertised Deals

Awesome Unadvertised Deals

February 25-March 3

 

 

Ghiradelli Bars $2.25

Crisco Oil $2.50

**Watch for Hangtags on Oil/Shortening

Seeds Of Change Sauce $2.50

Well Yes Soup $1.67

–Use $0.75/1 printable

Final cost $0.92

Taco Bell Products

Buy 2 get 1 free

Aunt Millie’s Texas Toast $2.99

Buy 1 get 1 free

Final cost $1.50 each

**Make homemade garlic bread and freeze it

Alouette Cheese Spread $2.50

Cheese Fusions $1.00

GFB Gluten-Free Bar $1.29

Jay’s Potato Chips $1.28 (clearance)

Horizon Organic Cheese Sticks $4.99

Buy one get one free

Goldfish/Pepperidge Farm Products

Buy 2 get 1 free

**Not the cheap Golfish bags

Pillsbury Cake Mix $1.29

Pillsbury Frosting $1.50

Buy 2 get 1 free

Lemi-Shine Cleaners $1.69

**Join their mailing list for coupons

Mason Vitamins

50% off

ReCoil Game 50% off clearance

New Printables February 25, 2018

New Printables February 25, 2018

Awesome new printables today!

$3/1 Aveeno Lotion

$3/1 Aveeno Body Wash

$2/2 Pledge

$1.50/2 Scrubbing Bubbles

$2/1 Poise

$3/1 Air Wick

$3/1 Bic Razor

Kelloggs Cereal, Motrin, Kotex, and more!

Click here to print these coupons!  You can print on a phone, tablet, or desktop!

Deb’s Haul February 24, 2018

Deb’s Haul February 24, 2018

$5.65 for all

5 Bertolli Pasta Sauce (clearance) $1.39

–Used $1.50/2 cat

–Submit for $1/1 Ibotta rebate (5 times)

2 Chobani Smoothies $1.99

–Used free coupon

6 Chobani Smooth 2 pack $1.69

–Used free coupon

–Submit for $1.20/1 Ibotta rebate

1 Chobani Flip $1.00

–Used free coupon

**Chobani was split over multiple days, just combined for photo

2 Whole Earth $2.99

–Used two $2/1 from RP 1/7

–Submit for $1/1 Ibotta rebate (2 times)

1 bunch spinach $1.49

–Submit for $0.25/1 Ibotta any rebate

1 Poise Pad $2.79

–Used $2/1 mPerk

–Submit for $3/1 Ibotta rebate

1 Strawberries $1.25

–Submit for $0.25/1 Ibotta any rebate (I had two rebates)

1 KAME Lo-Mein Noodles $1.99

–Submit for $1/1 Checkout51 rebate

1 Sunkist Delites Mandarins $2.48

–Submit for $1/1 Ibotta rebate

2 Rose-Art 24 pk Colored Pencils $1.46 (clearance, needed for part of a gift)

2 Ocean Spray Organic $2.50

–Used two $2/1 mPerk (two accounts)

2 Arla $2.99

–Used two FREE mPerks (two accounts)

Final cost $5.65

MoneyMakers And Free Deals!

MoneyMakers And Free Deals!

Arla Cream Cheese $2.99

Use FREE Mperk *May be unavailable if not previously clipped.

Regional insert is out there from RedPlum 1/28

Final cost: FREE

Chobani Smooth 2 pack, Flip, Greek, or Greek Drink

Use FREE printable

Or use FREE coupon from SS 2/11

Or use FREE mPerk Final cost FREE print

Submit $1.20 ibotta rebate

Final cost: $1.20 MoneyMaker!

Poise Liners $2.79

Use $2/1 Mperk

Pay: $0.79

Submit to ibotta $3 back

Final Cost: $2.21 MONEYMAKER

__

Poise Pads -$3.99

Use $3/1 Poise Pads, Liners or Impressa Bladder Supports SS 01/28/18 [Excludes 14-ct. to 26-ct. liners]

Pay: $.99

Submit to ibotta $3 back

Final Cost: $2.10 MONEYMAKER

Meijer Matchups February 25-March 3

Meijer Matchups February 25-March 3

February 25-March 3

Food Deals

Strawberries $1.25

Use $0.50/1, $0.75/1 or $1/1 Driscolls printable (if that brand)

Driscolls panel dot com (fill out surveys to get coupons)

Pepsi 12 pk $3.33

Use $1/2 printable

Final cost $2.83

Chobani Greek Yogurt $0.88

Chobani Smooth 2 pk $1.34

Use FREE printable

Or use FREE coupon from SS 2/11

Or use FREE mPerk

Final cost FREE

Submit for $1.20/1 Ibotta rebate

Dannon Greek $0.88

Use $1/1 from SS 1/21

Final cost $0.68 each

Nature Valley Value Size Bars $4.99

Use $0.50/2 from SS 1/7 or SS 2/4

Final cost $4.74 each

Fiber One Value Size Bars $4.99

Use $0.50/2 from SS 1/14 or SS 2/4

Final cost $4.74 each

Pop Tarts $1.88

Submit for $1/3 Checkout51 rebate

Final cost $1.55 each

Campbells Homestyle Soup $1.25

Use $1/2 printable

Final cost $0.75 each

Campbells Chunky Soup $1.25

Use $1/4 printable

Final cost $1.00 each

Ball Park Hot Dogs $2.50

Use $0.55/1 from SS 1/21

Final cost $1.95

Flat-out Bread $3.29

Buy one get one 50% off

Use $1/1 printable

Final cost $2.29 for one or $1.46 each if you buy 2 and use 2 coupons

New Belgium Beer 6 pk $10.99

Submit for $0.80/1 Ibotta rebate (exp 2/28)

Final cost $10.19

DiGiorno Pizza $4.99

Other varieties $3.33

Use $2/2 from RP 1/28

Final cost $3.99 each

Van De Kamps $3.50

Submit for $0.75/1 Checkout51 rebate

Final cost $2.75

Eggland’s Best Cage Free $2.49

Use $0.75/1 from RP 1/28

Final cost $1.74

Pillsbury Biscuits $1.67

Use $1/3 from SS 12/10 or SS 1/21

Final cost $1.34 each

Florida’s Naturals Juice $2.88

Use $1/1 from SS 1/7

Final cost $1.88

Birds Eye Vegetables $1.00

Use $1/2 from SS 1/21

Final cost $0.50 each

Kellogg and Special K Cereal $3.33

Use $3/5 printable

Final cost $2.73 each

General Mills Cereal $2.50

Use $1/3 from SS 2/25

Or use $0.75/2 from SS 2/11

Campbells Soup $0.75

Use $0.40/4 from SS 1/7

Final cost $0.65 each

Del Monte Chia/Refreshers $1.67

Use $1/1 printable

Final cost $0.67 each

Del Monte Fruit cups $1.67

Use $1.50/2 printable

Final cost $0.92 each

Oreos/Belvita $2.50

Use $0.75/2 from SS 2/11

Final cost $2.12 each

Ritz $2.00

Use $0.75/2 from SS 2/11

Final cost $1.61 each

Oui Yogurt $1.34

Use $0.30/1 printable

Final cost $1.04

Miracle Whip $2.99

Use $1/2 from SS 1/21

Final cost $2.49 each

Everything on the page with the Kraft Cheese/Philadelphia/Kool Aid/McCafe, etc can be submitted for Fetch Rewards

McCafe KCups $4.99

McCafe Ground $8.99

Use $1/1 from SS 1/21

Final cost $3.99 or $7.99

Maxwell House Ground $5.99

Use $0.75/1 from SS 2/4

Final cost $5.24

 

Pets:

Nutrish Dry Dog food $7.99

Use 1, $2.50/1 Rachael Ray Nutrish Dry Dog Food SS 01/14/18 [3-lb.+]

Pay: $5.49

Nutrish Dry Dog food $7.99
Use 1, $2/1 Rachael Ray Nutrish Dry Cat Food SS 01/14/18 [3-lb.+]

Pay: $5.99

Buy Nutrish Wet Dog food variety pack $10.79

Use $3/1 Rachael Ray Nutrish Wet Dog Food SS 01/14/18 [6 individual tubs or variety pack]

Or Use $2/1 Mperk

Pay: $7.79-$8.79

Buy 2 Dingo dog treats $3.99

One rings 50% off $1.99

Use 2, $0.50/1 Dingo Product SS 01/21/18 R

Pay: $2.49 each

Arm & Hammer Cat Litter $8.99

Use $2 printable, sign up 

Pay: $6.99

Buy 4 Alpo dog food cans $0.68/ea

Use $1/4 Mperk

Pay: $0.43/ea

Buy 1 Waggin Train Dog treats $3.49/ea

Use $1/2 Mperk

Pay: $2.99/ea

Buy 5 Mighty Dog wet dog food $0.63

Use $1.25/5 Mperk

Pay: $0.38/ea

Buy 2 Kit n Kaboodle $3.99/ea

Use Buy 1 Get 1 25% off Mperk

Pay: $3.49/ea

Buy 2 Busy Bone $2.99

Use $1.50/2 Mperk

Pay: $2.24/ea

Buy 2 Beggin Strips $2.89

Use $1/2 Mperk

Pay: $2.39/ea

Dog Chow $5

Use $1/each Mperk *Can use as many times as you would like in ONE transaction

Pay: $4/ea

Buy 3 Dog Chow $5

Use Buy 2 Get 1 Free Mperk

Pay: $3.33/ea

Buy 3 Cat Chow $5

Use Buy 2 Get 1 Free Mperk

Pay: $3.33/ea

Buy 2 Pedigree Dentastix $3.39

Use $3/2 Mperk

Pay: $1.89/ea

Crave dry cat food $6.99

Use $2/1 Crave dry cat food Mperk

Pay: $4.99

Buy 6 Meow Mix single wet cat food $0.45/ea

Use $1/6 printable 

Or Use $1/6 Mperk

Pay: $0.28/ea

Milk-Bone active toy medium $9.99

Use $3/1 Mperk

Pay: $6.99

Buy 5 Friskies dry cat food $3.99

Buy 1 Friskies wet cat food $0.49

$20.44

Use $5/$20 Friskies Mperk

Pay: $15.44

I and Love and You cat food $9.99

Submit $2.50 ibotta rebate

Final cost: $7.49

Beneful dry dog food 31.1 lbs $26.99

Use $1/each Mperk

Pay: $25.99

Get Purina ONE wet dog food 13 oz FREE

Baby:

Johnson & Johnson Baby lotion $2.99 *If included

Submit $1/1 ibotta rebate

Final cost: $1.99

Eucerin Baby lotion $6.89

Use $2/1 Eucerin Body or Baby Product SS 02/04/18  [8-oz. body; ETS]

Pay: $4.89

Happy Baby Puffs $2.49

Use $0.75/1 printable 

Pay: $1.74

Buy 4 Gerber Puffs $1.49 *If included

Use $1/4 printable

Pay: $1.24/ea

Luvs $6.49

Use $1.50/1 Mperk

Pay: $4.99

Buy 1 Get 1 of equal or lesser value 30% off Huggies diapers, wipes, Pull-Ups or GoodNites

Tip: With this deal: The cheapest items will always be 30% off. For example, if you buy 2 packs of diapers and two packs of wipes, the two packs of wipes will ring up 30% off

Available coupons:

$2/1 Huggies diaper printable

$2/1 Pull-Ups or Goodnites printable

$2/1 Huggies diaper Mperk

$2/1 Pull-Ups or Goodnites Mperk

$0.50/1 Huggies wipes Mperk

$2/1 Huggies Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

$1/2 Huggies Wipes SS 02/25/18 [56-ct.+]

$2/1 Huggies Little Snugglers, Little Movers or Overnites Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

Also available until 2/28 (submit until 3/13), redeem up to $50 worth of Disney Gift Cards.

*Redeem a $5 Disney gift card for every $20 you spend in Kimberly Clark products. The more you spend on participating Kimberly-Clark products, the more Disney magic you earn. Can submit up to 20 receipts per day, can be spent across different transactions. Up to $200 purchases/$50 Disney Gift Card eGifts can be redeemed. Learn More here.

Deal idea:

Buy 4 Huggies diapers $7.99

2 will ring 30% off at $5.60/ea

$27.18

Use 3 $2/1 Huggies diaper printable

And Use $2/1 Huggies diaper Mperk

Or Use 4 $2/1 Huggies Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

Pay: $19.18, $4.79/ea

Submit for Disney gift card

Deal idea:

Buy 4 Huggies Diapers $8.99/ea

2 will ring 30% off at $6.30/ea

$30.58

Use 4 $2/1 Huggies diaper printable

Or Use 4 $2/1 Huggies Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

Or Use 3 printable or insert and $2/1 Huggies diaper Mperk

Pay: $22.58, $5.64/ea

Submit for Disney gift card

Deal idea:

Buy 4 Huggies Pull-Ups or Goodnites $8.99/ea

2 will ring 30% off at $6.30/ea

$30.58

Use 3 $2/1 Pull-Ups or Goodnites printable

Use $2/1 Pull-Ups or Goodnites Mperk

Pay: $22.58, $5.64/ea

Submit for Disney gift card

Deal idea

Buy 12 Huggies wipes $1.99

6 will ring 30% off at $1.40/ea

$20.34

Use 6 $1/2 Huggies Wipes SS 02/25/18 [56-ct.+]

Pay: $14.34, $1.19/ea

Submit for Disney gift card

Deal idea:

Buy 2 Huggies Diaper $7.99-$8.99

1 will ring 30% off at $5.60 – $6.30/ea

Use 2 $2/1 Huggies diaper printable

Or Use 2 $2/1 Huggies Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

Or Use 2 $2/1 Huggies Little Snugglers, Little Movers or Overnites Diapers SS 02/25/18 [10-ct.+]

Or Use one of the above and $2/1 Huggies diaper Mperk

Pay: $9.59-11.29

Submit for Disney gift card

Deal idea:

Buy 2 Pull-Ups or Goodnites $8.99

1 will ring 30% off at $6.30/ea

Use 2 $2/1 Pull-Ups or Goodnites printable

Or Use 1 printable and $2/1 Pull-Ups or Goodnites Mperk

Pay: $11.29

Submit for Disney gift card

Deal idea:

Buy 2 Huggies wipes $1.99

1 will ring 30% off at $1.40/ea

Use 1 $1/2 Huggies Wipes SS 02/25/18 [56-ct.+]
Pay: $2.39

Submit for Disney gift card

Buy any Gerber Cereal

Valid 2/19/18-3/18/18

Buy 2 get $1 OYNO

Buy 3 get $2 OYNO

Buy 4 or more get $3 OYNO

Deal idea:

Buy 4 Gerber Cereal $2.15/ea

Use 4 $0.50/1 printable *Will need more than one device

Pay: $6.60, $1.65/ea

Earn $3 OYNO cat

Buy 2 Similac Pro-Advance $36.99

$73.98

Get $4 off instantly when you buy 2

$69.98

Submit $3/1 ibotta rebate twice

Final cost: $63.98, $31.99/ea

Buy 2 Similac Pro-Advance/Sensitive $28.99

$57.98

Get $4 off instantly when you buy 2

$53.98

Submit $2/1 ibotta rebate

Pay: $49.98, $24.99/ea

Health and Beauty

Buy 1 Tresemme Pro Collection Shampoo – $5.19

Buy 1 Tresemme Pro Collection Conditioner – $5.19

Use FREE Tresemme Pro Collection Conditioner wyb Collection Shampoo, exp. 3/10/18 (RP 02/25/18)

Final Cost: $5.19

__

Buy 2 tresemme micro mist hair spray – $5.19

2nd ring up $3.89

Use two $2/1 Tresemme Micro-Mist Hair Spray, exp. 3/10/18 (RP 02/25/18) [

Final cost: $5.08

__

Store Sale: Loreal Paris hair care buy $10 get $2 off instantly

Catalina offer:

Buy Loreal Paris Elvive Hair Car Shampoo, Conditioner, Treatment, or Advanced Hairstyle Product

(excludes Trial sizes)

Valid 2/19/18-3/18/18

Buy 2 and get $1 OYNO

Buy 3 get $2 OYNO

Buy 4 or more get $3 OYNO

Loreal Elvivie shampoo/conditioner – $4.19

Loreal advance hairstyle – $4.19

Loreal Elvive Treatments – $6.19-$6.29

$4/1 L’Oreal Elvive or Hair Expert Hair Care Treatment, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

$4/2 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

$2/1 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Buy 2 Treatments – $6.19

Get $2 off instantly

Use two $4/1 L’Oreal Elvive or Hair Expert Hair Care Treatment, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Final Cost: $2.38 and get $1 OYNO

__

Buy 5 Loreal Elvivie shampoo/conditioner – $4.19

$20.95

Get $4 off instantly

Use two $4/2 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Use one $2/1 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Pay: $6.95 and get $3 OYNO

__

Buy 3 Loreal Elvivie shampoo/conditioner – $4.19

$12.57

Get $2 off instantly

Use one $4/2 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Use one $2/1 L’Oreal Elvivie or Hair Expert Hair Care Shampoo, Conditioner, Treatment or Advanced Hairstyle Product, exp. 3/3/18 (RP 02/11/18 #2)

Pay: $4.57 and get $2 OYNO

__

Almay Buy one get one 50% off

Almay Lip balm – $5.29

2nd rings up $2.65

Use two $3/1 printable

** 2nd coupon will adjust down

Final Cost: $2.29

__

Almay Mascara – $5.29

2nd rings up $2.65

Use two $3/1 printable

** 2nd coupon will adjust down

Final Cost: $2.29

__

Almay Makeup removers – $5.39

2nd rings up $2.70

Use two $3/1 printable

** 2nd coupon will adjust down

Final Cost: $2.39

__

Almay eye liner – $5.39

2nd rings up $2.70

Use two $3/1 printable

** 2nd coupon will adjust down

Final Cost: $2.39

­__

Cover Girl Buy 2 get $3 off instantly

$1.50/1 Covergirl Lip Product, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

$2/1 Covergirl Lashblast Mascara, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

$3/1 Covergirl Vitalist Face Product, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

$2/1 Covergirl Face Product, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

 

__

Buy 2 covergirl lip – $5.29

Get $3 off instantly

Use two $1.50/1 Covergirl Lip Product, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $4.58

 

 

 

__

Buy 2 Covergirl Vitalist Glotion – $9.59

Get $3 off instantly

Use two $3/1 Covergirl Vitalist Face Product, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $10.18

__

Buy 2 Covergirl Lashblast $7.49

Get $3 off instantly

Use two $2/1 Covergirl Lashblast Mascara, exp. 3/24/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $7.98

__

Buy 2 Covergirl 1kit Shadow – $2.69

Get $3 off instantly

NO COUPON

Final Cost: $2.38

__

Vaseline – $5.26

Use $2/1 Vaseline Lotion, exp. 3/25/18 (RP 02/25/18) [20.3-oz.+]

Final Cost: $3.26

__

Colgate Spend $8 get $2 off instantly

Buy 3 Colgate Total – $2.99

$8.97

Get $2 off instantly

Use three $2/1 Colgate Total, Optic White, Enamel Health or Sensitive Toothpaste, exp. 3/10/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $.97 or $.32 each

__

Buy 3 Colgate – $1.69

Buy 1 Colgate – $2.99

Get $2 off instantly

Use one $2/1 Colgate Total, Optic White, Enamel Health or Sensitive Toothpaste, exp. 3/10/18 (SS 02/25/18)

Use three $0.50/1 Colgate Toothpaste, exp. 3/10/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $2.56 or $.64 each

__

Buy 4 Colgate Total – $2.99

Buy 3 Colgate – $1.69

$17.03

Get $4 off instantly

Use four $2/1 Colgate Total, Optic White, Enamel Health or Sensitive Toothpaste, exp. 3/10/18 (SS 02/25/18)

Use three $0.50/1 Colgate Toothpaste, exp. 3/10/18 (SS 02/25/18)

Final Cost: $3.53 or $.50 each

__

$1/1 Dove Body Wash, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

$2/1 Dove Men+Care Foaming Body Wash Product, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

$2/1 Dove Micro-Mist Hair Spray, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

$3/2 Dove Hair Care Products, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

$2/1 Dove Shower Foam Product, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

$1/1 Dove Shower Foam printable

$1.25/1 Dove Men+Care Foaming Body Wash printable

$2/1 Axe HAIR Product printable

Buy 3 dove or axe get $5 OYNO

COUPONS ARE LIMIT 2 LIKE

Dove Foaming Wash – $6.19

Dove Men Foaming – $6.19

Dove Shampoo – $3.99

Dove Body wash – $6.19

_

Buy 4 Dove Shampoo – $3.99

Use two $3/2 Dove Hair Care Products, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

Final Cost: $9.96 and get $5 OYNO

__

Buy 3 Dove Men Shower Foam – $6.19

Use two $2/1 Dove Men+Care Foaming Body Wash Product, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

Use $1.25/1 Printable

Final Cost: $13.32 and get $5 OYNO

__

Buy 3 Dove  Shower Foam – $6.19

Use two $2/1 Dove Shower Foam Product, exp. 3/11/18 (RP 02/25/18)

Use $1/1 Printable

Final Cost: $13.57 and get $5 OYNO

__

Household:

Spend $20 in Dawn, Mr.Clean Swiffer, Febreze or Cascade Get $4 off instantly

Available coupons:

Use $1/1 Cascade ActionPacs Dishwasher detergent 30 ct+ Mperk

Use $3/2 Cascade Platinum OR Complete ActionPacs Dishwasher detergent 29 ct or lower Mperk

Use $1/1 Mr.Clean product Mperk

Use $2/1 Swiffer starter kit (excludes 1 ct and 2 ct Duster 360, Sweep & Vac, Sweep & Trap, Steam Boost and trial/travel size) Mperk

Use $5/1 Swiffer Steamboost, Sweep & Vac or Sweep & Trap starter kit Mperk

Use $1/1 Swiffer refill, solution OR dust & shine Mperk

Use $0.50/1 Dawn Ultra 24 oz or larger Mperk

Use $0.25/1 Dawn Ultra 21.6 or smaller Mperk

Use $1.50/1 Febreze small space Mperk

Use $1.50/1 Febreze Air Mperk

Use $4/2 Febreze One Starter Mist Mperk

Deal idea:

Buy 1 Dawn dish detergent $2.49

Buy 1 Mr.Clean Multi-Surface Clean $2.49

Buy 2 Cascade Action Pacs $3.99/ea

Buy 1 Swiffer refill $7.99

$20.95

Get $4 off instantly

$16.95

Use $0.25/1 Dawn Ultra 21.6 or smaller Mperk

Use $1/1 Mr.Clean product Mperk

Use $3/2 Cascade Platinum OR Complete ActionPacs Dishwasher detergent 29 ct or lower Mperk

Use $1/1 Swiffer refill, solution OR dust & shine Mperk

Submit $0.75/1 Dawn SavingStar

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Final cost: $10.75

Deal idea:

Buy 1 Swiffer WetJet Hardwood floor spray Mop $22.99 *If included

Get $4 off instantly

$18.99

Use $2/1 Swiffer starter kit (excludes 1 ct and 2 ct Duster 360, Sweep & Vac, Sweep & Trap, Steam Boost and trial/travel size) Mperk

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Final cost: $16.77

Deal idea:

Buy 1 Dawn dish detergent $2.49

Buy 1 Dawn dish detergent $3.99

Buy 1 Mr.Clean Multi-Surface Clean $2.49

Buy 2 Cascade Action Pacs $3.99/ea

Buy 1 Swiffer refill $3.99

$20.94

Get $4 off instantly

$16.94

Use $0.25/1 Dawn Ultra 21.6 or smaller Mperk

Use $0.50/1 Dawn Ultra 24 oz or larger Mperk

Use $1/1 Mr.Clean product Mperk

Use $3/2 Cascade Platinum OR Complete ActionPacs Dishwasher detergent 29 ct or lower Mperk

Use $1/1 Swiffer refill, solution OR dust & shine Mperk

Submit $0.75/1 Dawn SavingStar

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $10.24

Deal idea:

Buy 2 Febreze ONE Starter mist $3.99

Buy 1 Dawn dish detergent $2.49

Buy 1 Mr. Clean Magic Eraser $1.99

Buy 2 Cascade Action Pacs $3.99/ea

$20.44

Get $4 off instantly

$16.44

Use $4/2 Febreze One Starter Mist Mperk

Use $0.25/1 Dawn Ultra 21.6 or smaller Mperk

Use $1/1 Mr.Clean product Mperk

Use $3/2 Cascade Platinum OR Complete ActionPacs Dishwasher detergent 29 ct or lower Mperk

Submit $0.75/1 Dawn SavingStar

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $7.25

Deal idea:

Buy 2 Febreze ONE Starter mist $3.99

Buy 1 Febreze AIR spray $2.99

Buy 1 Febreze Small Spaces $2.99

Buy 2 Cascade Action Pacs $3.99/ea

$21.94

Get $4 off instantly

$17.94

Use $4/2 Febreze One Starter Mist Mperk

Use $1.50/1 Febreze Air Mperk

Use $1.50/1 Febreze small space Mperk

Use $3/2 Cascade Platinum OR Complete ActionPacs Dishwasher detergent 29 ct or lower

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $7.73

Deal Idea:

Buy 1 Swiffer Sweeper Wet & Dry $12.49

Buy 1 Swiffer Refill $7.99

$20.48

Get $4 off instantly

$16.48

Use $2/1 Swiffer starter kit (excludes 1 ct and 2 ct Duster 360, Sweep & Vac, Sweep & Trap, Steam Boost and trial/travel size) Mperk

Use $1/1 Swiffer refill, solution OR dust & shine Mperk

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $13.28

Buy 2 Ziploc $2.89/ea

Use 1 $1/2 printable, sign up

Or Use $1/2 pritinable (not pre-clipped)

Pay: $2.39/ea

Dixie Plates $2.50

Use $0.35/1 Mperk

Or Use $0.75/1 Printable, sign up

Pay as low as: $1.75

$3 off instantly when you buy 2 Snuggle or All laundry*See ad for sizes

Deal ideal

Buy 1 All Laundry $6.99

Buy 1 Snuggle $6.99

$13.98

Get $3 off instantly

$10.98

Use 1 $1/1 All Product RP 02/04/18 [ETS] *Limit ONE*

Use 1, $1/1 Snuggle product printable *Limit ONE*

Or Use 1 $0.50/1 Snuggle Product RP 02/04/18 [ETS] *Limit ONE*

Pay: $8.98, $4.49/ea

Deal idea

Buy 2 Snuggle $6.99

$13.98

Get $3 off instantly

$10.98

Use 1, $1/1 Snuggle product printable *Limit ONE*

Use 1 $0.50/1 Snuggle Product RP 02/04/18 [ETS] *Limit ONE*

Pay: $9.48, $4.74/ea

Clorox Scentiva wipes $3.99

Use $0.50/1 Clorox Scentiva Product SS 02/04/18

Submit $0.75/1 ibotta rebate

Pay: $2.74

Clorox wipes $3.99

Use 1 $0.50/1 printable, sign up 

Pay: $3.49

Buy 1 Clorox2 Stain remover & color booster $8.99

Use $1.25/a printable, sign up

Pay: $7.74

Get 1 Clorox bleach product 24-64 oz free

Buy 1 Arm & Hammer Power Paks $5.99

Use 1, $1/1 Arm & Hammer Single-Dose Detergent SS 02/04/18

Pay: $4.99

Buy 1 Arm & Hammer Liquid Detergent $5.99

$1/1 Arm & Hammer Liquid Detergent SS 02/04/18

Pay: $4.99

Tide Liquid or Pods $7.99

Use $2/1 Mperk

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $5.92

Downy $7.99

Use $1/1 Mperk

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $6.92

Dreft $7.99

Use $2/1 Mperk

Submit 1% P&G Brands SavingStar

Pay: $5.92

Angel Soft $7.99

Use $0.50/1 Mperk

Or Use $1/1 printable, sign up

Pay: $6.99-$7.49

Sparkle $7.99

Use $1/1 printable, sign up

Pay: $6.99

Puffs 3 pk $4.49

Use $0.50/1 Mperk

Pay: $3.99

Buy 2 Command Hooks $2.89

One rings 50% off at $1.44

Use 2 $1/1 printable 

Pay: $2.33, $1.16/ea

Buy 2 Ajax 28 oz $1.96/ea

Use Buy 1 Get 1 Free Mperk

Pay: $1.96, $0.98/ea

 

Pistachios – $5.99

Pistachios – $5.99

February 18-24

I got a free sample of these a couple weeks ago and of course my husband said they are way better than peanuts. Just my luck lol So I was happy to find this deal today ~Christina

Pistachios – $6.99

use $1/1 Wonderful Pistachios Product, exp. 3/21/18 (SS 01/21/18)

Pay: $5.99

More Seapak Deals!

More Seapak Deals!

February 18-24

We posted earlier in the week about getting Seapak for $2 I just wanted to highlight some new products they have!

Seapak Selections – $3.99

Use $1.50/1 SeaPak Selections Product  SS 1-21

Or use $0.75/1 printable or mperk

Final Cost: $2.49

__

Seapak Beer Battered Cod- $3.99

Use $1/1 SeaPak Product (SS 02/11/18 R)

or use $0.75/1 printable or mperk

Final Cost: $2.99