10 for $10 Deals Are Here!

10 for $10 Deals Are Here!

Sunday market February 28-March 5

Thursday market March 3-9

Please remember you can NOT use a coupon on the 11th (free) item!!!  You may use coupons on items one through ten.

Screen Shot 2016-02-26 at 1.24.30 PMScreen Shot 2016-02-26 at 1.24.55 PM

Screen Shot 2016-02-26 at 1.26.00 PMScreen Shot 2016-02-26 at 1.26.43 PM Screen Shot 2016-02-26 at 1.26.57 PM

Old Orchard Frozen Concentrates $1.00

Use $1/4 printable (sign up)

Or use $1/4 from SS 12/6 (exp 2/29)

Final cost $0.75 each wyb 4

———–

Old Orchard 100% Apple Juice $1.00

Use $1/2 printable (sign up)

Final cost $0.50 each wyb 2

———-

El Monterey Breakfast Burritos $1.00

Use $1/3 printable (NLA)

Final cost $0.67 each wyb 3

———

Chobani Simply 100 and Crunch $1.00

Use $1/3 printable

Final cost $0.67 each wyb 3

———-

Chobani Simply 100 and Crunch $1.00

Buy 11

Use three $1/3 printable

Final cost $0.63 each wyb 11

———-

Mt. Dew Kickstart $1.00

Use $1/1 rebate from MobiSave app

Final cost FREE

———

Vitamin Water $1.00

Use $1/3 printable (NLA, exp 3/1)

Final cost $0.67 each wyb 3

———-

Old El Paso Enchilada Sauce $1.00

Use $0.50/1 printable

Final cost $0.50

———–

Bush’s Best Beans $1.00

Use $1/2 from SS 2/7

Final cost $0.50 each wyb 2

———-

Zatarains Rice Mixes $1.00

Use $0.75/1 from RP 1/31

Final cost $0.25

———

Hamburger Helper $1.00

Use $0.80/4 printable

Or use $1/5 from SS 1/10 (exp 3/5)

Submit for $0.80/4 rebate with SavingStar app

Final cost $0.60 each wyb 4

———–

Colored Peppers $1.00

Submit for $0.25/1 rebate with Checkout51 app

Final cost $0.75

———–

Larabars $1.00

Use $0.75/1 printable

Submit for $0.75/3 rebate with SavingStar app

Final cost $0.50 each wyb 3

———-

Michelina Entrees $1.00

Use $1/5 printable

Final cost $0.80

———–

7-Up $1.00

Use $1/3 printable (NLA)

Final cost $0.67

———–

Pedigree Wet Dog Food $1.00

Use $1/6 printable

Final cost $0.83

———

Canine Carryouts $1.00

Use $1/4 from SS 1/24

Final cost $0.75

———-

Beyond Wet Cat Food $1.00

Use $1/4 printable

Or use Buy 3 get 1 free from RP 2/14

Final cost $0.75

print