Boxes Of Jello Only $0.40!!!!!!

Boxes Of Jello Only $0.40!!!!!!

100_2727

 

I was just asked to bring my famous rainbow Jello to a party this weekend.  While I always keep a few boxes on hand, I may need to pick up a few more colors to complete the rainbow.  This sale and coupon came at the perfect time!!  I’m sharing my two favorite Jello recipes below…

Rainbow Jello (photo above- any flavor combinations are amazing)

Monster Jello Popcorn– pick a color theme for any party

Buy 4 boxes Jello/Pudding $0.65

$2.60

Use $1/4 printable

Final cost $0.40 each

print