Boxes Of Jello- Only $0.47! Ya Gotta Love J-E-L-L-O!

Boxes Of Jello- Only $0.47!  Ya Gotta Love J-E-L-L-O!

Screen Shot 2016-01-19 at 1.27.35 PM

Jello doesn’t go on sale very often, so even without a sale this is a great deal.  Buy a few to keep on hand.  When I was a kid, we always made jello if someone was sick.  How do you like to eat/make Jello?

Buy 4 Jello $0.72

Use $1/4 printable

Final cost $0.47

print