Manwich And Buns For $0.76 Each!

Manwich And Buns For $0.76 Each!

IMG_0485

I came across this deal today at Meijer.  Check out the breakdown below.  Stock up for the Superbowl or a quick meal!  Buy 3 Manwich get $1 off Meijer buns.

Buy 3 Manwich $0.95

Buy 1 Meijer buns $1.19

Final cost $0.76 each wyb all 4 items

print