Must Do Matchups January 3-9

Must Do Matchups January 3-9

To view the entire ad click here

Click ‘Canal Winchester’ and ‘Select New Store’ to enter your zip code

Screen Shot 2016-01-01 at 10.25.35 AM

Milk $1.99/gal

No coupon needed

————-

Lean Cuisine $1.77 limit 10

Use $1.50/5 from SS 1/3

Final cost $1.47

————-

Stouffers $1.77 limit 10

Use $1.50/3 from SS 1/3

Final cost $1.27

————

Progresso Soup $0.99

Use $1/4 printable

Use $0.50/2 from SS 12/6

Submit for $1/4 rebate with SavingStar app

Final cost $0.49 each

————-

Ground Beef $2.89/lb

No coupon needed

————

Boneless Skinless Chicken $1.87/lb

No coupon needed

————

Yoplait Yogurt $0.50

Use $1/10 printable

Submit for $1/10 rebate with SavingStar app

Final cost $0.30

————-

Strawberries $2.00

Use $0.50/1, $0.75/1 or $1/1 printable from Driscolls

Sign up at driscollspanel.com and fill out surveys

Final cost $1.00-$2.00

————-

Mandarins 5 lb $3.99

No coupon needed

————

Charmin $1 off

Use $1/2 from P&G

Or use $0.35/1 printable

Or use $0.25/1 printable

Submit for $2/1 12 ct Ultra Strong/Soft mega roll rebate with SavingStar app

Submit for $5/$30  Ultra Strong/Soft mega roll rebate with SavingStar app

Submit for $2/1 12 ct Ultra Strong rebate with Ibotta app

Submit for $2/1 12 ct Ultra Soft rebate with Ibotta app

—————

Kelloggs Cereal, Bars, Crisps, Moments $2.49

Buy 8 mix or match

$1.49 each

Use $1/2 cereal printable

Submit for $1/2 Cereal rebate with Checkout51 app

Submit for $1/2 Special K Bars rebate with SavingStar app

Final cost on cereal $0.50 each wyb 2

Final cost on bars $1.00 each wyb 2

**If you use your points and get $1/1 KFR printables the cereal and bars will be FREE

Screen Shot 2016-01-01 at 10.52.33 AM

**If you have not done a Buy 8 save $8 sale before this is how it works.  When you buy items 1-7 (mix and match with ALL items) you will pay the  price at the top.  When you buy that 8th item, you will save $8, ($1 off each item).  Then your price drops to the highlighted one in yellow.  And yes, you can use coupons to lower your price even further!

Crystal Light $1.99

Buy 8 mix or match

Final cost $0.99

There is a catalina running right now

Buy 3, get $2.00 OYNO

Buy 4, get $3.00 OYNO

Buy 5, get $4.00 OYNO

Deal idea:

Buy 5 Crystal Light

Buy 3 of something else (do NOT buy more Crystal light as you don’t get another catalina)

$4.97 (Crystal Light total after Buy 8 Save $8)

Get $4 OYNO

Final cost $0.19 each (plus the cost of the other 3 items)

————–

Classico Riserva $4.59

Buy 8 mix or match

$3.59

Use $1/1 wyb Kraft parmesan printable

Final cost $2.59

————-

Maxwell House $2.99

Buy 8 mix or match

$1.99

Use $1/1 printable

Final cost $0.99

————–

Oscar Mayer Bacon $5.99

Buy 8 mix or match

$4.99

Use $1/1 from SS 12/13

Final cost $3.99

————-

Kraft Salad Dressing 24 oz $2.49

Buy 8 mix or match

$1.49

Use $0.75/1 printable

Final cost $0.74

————-

Velveeta Shells and Cheese 3 pk $6.99

Buy 8 mix or match

$5.99

Use $1/1 printable

Final cost $4.99

————–

Velveeta 2 lb $6.50

Buy 8 mix or match

$5.50

Use $1.25/1 printable

Final cost $4.25

—————

Planters Products $2.99

Buy 8 mix or match

$1.99

Use $1/2 from SS 11/15

Final cost $1.49

Screen Shot 2016-01-01 at 11.11.07 AM

Townhouse/Club Crackers $2.69

Buy 8 mix or match

$1.69

Use $1/2 from RP 12/13

$1.19

Submit for $1/2 rebate with Checkout51 app (Club only)

Submit for $1/2 rebate with SavingStar app (Townhouse only)

Final cost $0.69

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $0.19 each

————–

Pop Tarts 12 ct $2.79

Buy 8 mix or match

$1.79

Use $0.50/1 printable (fun prints only)

Final cost $1.29

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $0.79 each

————–

Kellogg Breakfast To Go Shakes $5.99

Buy 8 mix or match

$4.99

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $3.99

————-

Cheez It or Keebler Caddy Packs $4.35

Buy 8 mix or match

$3.35

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $2.35

————

Mini Wheats $2.79

Buy 8 mix or match

$1.79

Use $0.50/1 printable

$1.29

Submit for $1/2 rebate with Checkout51 app

Final cost $0.79 wyb 2 (and use two coupons)

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $0.29 each

———–

Raisin Bran $2.79

Buy 8 mix or match

$1.79

Use $1/2 printable

$1.29

Submit for $1/2 rebate with Checkout51 app

Final cost $0.79 wyb 2

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $0.29 each

————

Frosted Flakes $2.79

Buy 8 mix or match

$1.79

Use $1/2 printable

Final cost $1.29

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $0.79 each

———–

Froot Looops $2.79

Buy 8 mix or match

$1.79

Use $1/1 KFR printable(redeem points)

Final cost $0.79

————

Kelloggs Origins $3.49

Buy 8 mix or match

$2.49

Use $0.70/1 printable

Final cost $1.79

————-

V8 Fusions, Blends, or Vegetable Juice $2.49

Use $1/2 printable

Submit for $0.75/1 Vegetable Juice rebate with Ibotta app

Final cost $1.99 or $1.61 for Vegetable Juice (with rebate)

————

Coca Cola 6-8 pks $1.99

Use $1/2 printable (NLA, if not expired)

Final cost $1.49

Screen Shot 2016-01-01 at 5.34.59 PM

Angus Beef Chuckeye Steak or Roast $3.99/lb

No coupon needed

—————

Boneless Pork Loin $1.79/lb

No coupon needed

————–

Pork Shoulder Butt $1.49/lb

No coupon needed

Screen Shot 2016-01-01 at 5.37.43 PM

Land O Frost Premium Lunch Meat $3.69

Use $0.55/1 printable

Final cost $3.14

————–

Lunchables Uploaded $2.00

Use $1.50/2 printable

Final cost $1.25

————–

John Morrell Bacon $2.50

No coupon needed

Screen Shot 2016-01-01 at 5.44.07 PM

Simply Marzetti or Marzetti Dressing $2.50

Use $0.75/1 from SS 11/8 (exp 1/3)

Submit for $1/1 Simply Marzetti rebate with Ibotta app

Submit for $1/1 Marzetti Dressing rebate with Ibotta app

Final cost $0.75 with rebate or $1.75 without

————-

Naked Juice $3.19

Buy one get one free

Final cost $1.59 each

————-

Apples 5 lb bag $3.99

Final cost $0.79/lb

Screen Shot 2016-01-01 at 5.52.31 PM

Galbani Fresh Mozzarella $3.50

Use $1/1 printable (sign up)

Final cost $2.50

————–

 

Italian Bread $1.50

No coupon needed

—————

Allouette Cheese $3.00

Submit for $1/1 LeBon rebate with Ibotta app (if included at $3.00)

Final cost $2.00

—————

Babybel Cheese $3.50

Use $0.50/1 printable

Final cost $3.00

Screen Shot 2016-01-01 at 6.01.33 PM

Bud Light 24 pk $18.49

Submit for $3/1 rebate with Ibotta app

Final cost $15.49

—————

Bud Light 24 pk $18.49

Submit for $5/1 rebate with Ibotta app wyb Tostitos Chips OR Dip, plus 12 pk+ Pepsi

Final cost $13.49 plus cost of Tostitos Chips OR Dip, plus 12 pk+ Pepsi

—————

Michelob Ultra 24 pk $19.99

Submit for $3/1 rebate with Ibotta app

Final cost $16.99

—————

Bailey’s Irish Cream Liqueur 750 ML $17.99

Submit for $3/1 rebate with Ibotta app

Final cost $14.99

Screen Shot 2016-01-01 at 6.08.13 PM

Chili’s Entrees $2.00

Use $1/2 printable

Final cost $1.50

————-

Coffee Mate 64 oz $4.99

Use $0.50/2 from SS 1/3

Final cost $4.74

————–

Pillsbury Grands $1.00

Use $1/2 printable

Submit for $1/2 rebate with SavingStar app

Final cost FREE

————–

Horizon- Clip your new $5/$15 Horizon reward, valid 1/3-1/30

Horizon Milk $4.99

Use $0.55/1 printable (if it includes milk)

Final cost $4.44

————

Horizon Cheese Snacks $3.99

Use $0.55/1 printable (if it includes cheese)

Final cost $3.44

Screen Shot 2016-01-01 at 7.06.28 PM

Hamburger Helper (and others) $1.25

Use $1/5 printable

Submit for $1/5 rebate with SavingStar app

Final cost $0.85 each

————–

Prego 45 oz $3.29

Use $0.50/2 printable

Final cost $3.04

————–

Mott’s Applesauce $2

Use $1/2 printable (NLA, if it hasn’t expired)

Final cost $1.50??

—————

Del Monte Vegetables $0.89

Use $0.40/4 from SS 11/8

Final cost $0.79

————

Campbell’s Condensed Soup (Chicken Noodle or Tomato) $0.75

Use $0.40/4 printable

Final cost $0.65

————

Slim Jims 14 ct $3.00

Use $0.75/1 printable

Or use $0.75/1 from SS 12/6

Final cost $2.25

—————

Orville Reddenbacher Popcorn $3.00

Use $1.50/2 printable

Final cost $2.25

Screen Shot 2016-01-01 at 7.25.22 PM

Kelloggs Mini Wheats Harvest Delight $2.99

Use $0.50/1 printable

Submit for $1/2 rebate with Checkout51 app

Final cost $1.99 wyb 2 (and use two coupons)

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $1.49 each

—————

Special K Cereal Nourish Almond or Raspberry $2.99

Use $1/2 cereal printable

Submit for $1/2 Cereal rebate with Checkout51 app

Final cost $1.99 each wyb 2

**If you use your points and get $1/1 KFR printables you will pay only $1.49 each

————–

Kellogg Smorz or Jif Cereal $1.99

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $0.99

————-

Kellogg Dory Cereal $2.50

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $1.50

————-

Wheat Thins or Triscuits $2.49

Use $0.75/2 from SS 12/6

Final cost $2.12

————-

Skinny Cow Boxes $3.00

Use $1.50/2 from SS 1/3

Final cost $2.25 each

————

Zevia 6 pk $3.33

Use $1/1 printable

Final cost $2.33

————-

Oreos $2.50

Use $1/2 printable (not pre-clipped, click ‘Foods’ category)

Or use $0.75/2 from SS 12/6

Final cost $2.00

————-

Honey Maid $2.50

Use $0.75/2 from SS 12/6

Final cost $2.12

————-

Larabar $1.00

Use $0.75/3 printable

Submit for $1/3 rebate with SavingStar app

Final cost $0.41

————–

Multigrain Cheerios $2.50

Use $1/2 printable

Submit for $1/2 rebate with SavingStar app

Final cost $1.50

————

Cheetos and Fritos $3.49

Buy one get one free

Final cost $1.75

Screen Shot 2016-01-02 at 12.09.07 AM

Tide 92-100 oz $10.99

Use $2/1 from January P&G or from mPerks

Submit for $1/1 rebate with MobiSav app

Final cost $7.99

————

Finish Powerball 17-29 ct $3.49

Use $2/1 from SS 1/3

Final cost $1.49

————–

Palmolive 38 oz $3.49

Use $0.50/1 from SS 1/3

Final cost $2.99

————–

Hefty Waste Bags 18-45 ct $6.99

Use $1.25/1 printable

Or use $1/1 from RP 1/3

Or use $1/1 from mPerks

Final cost $5.74

————–

Dixie Plates $3.49

Submit for $0.50/1 rebate with MobiSave app

Final cost $2.99

————–

Ziploc Bags $6.99

Use $1.50/2 printable (sign up)

Or use $1/2 from SS 11/15

Final cost $6.24

—————

Downy Fabric Softener $7.99

Use $3/3 from January P&G

Or use $1/1 from mPerks

Final cost $6.99

—————-

All Liquid Detergent $6.99

Use $1/1 from SS 1/3

Final cost $5.99

—————-

Snuggle $6.99

Use $0.50/1 from SS 1/3

Final cost $6.49

—————–

Bounty 8 giant rolls $9.99

Use $0.25/1 printable

Or use $0.25/1 from January P&G

Final cost $9.74

—————

Kleenex 4 pk $5.49

Use $0.50/1 from SS 12/6

Final cost $4.99

————–

Cottonelle 18 dbl rolls or 9 mega rolls $8.99

Use $0.75/1 printable (mega rolls only)

Or use $0.50/1 from SS 1/3

Final cost $8.24 (mega roll) or $8.49 (double rolls)

—————

Cottonelle Flushable Wipes 252 ct $8.99

Use $0.50/1 from SS 1/3

Final cost $8.49

—————

Viva Paper Towels 8 giant rolls $8.99

Use $1/1 from SS 1/3

Final cost $7.99

Screen Shot 2016-01-02 at 12.22.39 AM

Milk Bone Brushing Chews or Good Mornings $9.49

Use $1/1 from mPerks (one for each)

Or use $1/1 Good Mornings printable

Final cost $8.49

————–

Beneful Dry Dog Food 31.1 lb $2.499

Use $1.50/1 from SS 1/3

STACK with $1/1 Target printable

OR use $2/$30 Beneful Food/Treats mPerk (will need to add $5.01 to hit $30), and stack Target coupon as well

Final cost $22.49 for dog food only

————-

Pedigree Dry Dog Food $11.99

Use $1/1 printable

Final cost $10.99

—————-

Friskies Wet Cat Food 5.5 oz $0.45

Use $1/10 from RP 11/1

Or use $1.50/24 from SS 1/3

Final cost $0.35

—————

Iams Naturals $1 off

Buy $25 save $5 instantly

 

 

Screen Shot 2016-01-01 at 8.00.12 PM

Men’s and Women’s Activewear and Sport Socks

Buy one get one 50% off

Screen Shot 2016-01-01 at 8.04.40 PM

HP Wireless Printer $49.99 (regular $99)

No coupon needed

Screen Shot 2016-01-01 at 8.07.35 PM

Huggies Wipes, Diapers, Pullups, and Goodnites Spend $30, get $10 OYNO

Huggies Diapers, Pull-Ups, Wipes and Goodnites

Spend $30, get $10 OYNO

Use $2/1 any Huggies diaper printable

Use $2/1 Pullups printable (use zip 60020)

Use $2/1 Little Movers printable

Use $2/1 Little Snugglers printable

Use $2/1 Overnites printable

Use $1/1 300 ct Wipes printable

Save $2/1 or $1.50/1 diapers printables

Deal idea:

Buy 4 Snug & Dry $7.97

$31.88

Use four $2/1 printables

Pay $23.88

Get $10 OYNO

Final cost $3.47 each or $15.88

**If you have a baby reward you could earn $3-$4 more back

Deal idea:

Buy 3 Little Snugglers or Little Movers $8.96

Buy 1 Snug & Dry $7.97

$34.85

Use four $2/1 printables

Pay $26.85

Get $10 OYNO

Final cost $16.85 or $4.21 each

**If you have a baby reward you could earn $3-$4 more back

**If you don’t want Snug & Dry, buy another pack of $8.97 diapers and spend $1 more

————–

Gerber Graduates Products

Spend $10 get $2 off instantly

Use $1.50/4 from SS 1/3

**There are printables that are NLA that may still be good

**Counts towards baby reward

Deal idea:

Buy 8 Gerber Graduates meals $1.44

$11.52

Minus $2 instantly

$9.52

Use two $1.50/4 from SS 1/3

Final cost $0.81 each

———–

Meijer Bulk Diapers 104-160 ct $24.49

Use $1.50/1 printable (use zip 60020)

Final cost $22.99

**Counts towards baby reward

Screen Shot 2016-01-02 at 8.41.10 AM

Motrin, Tylenol Cold, Sudafed, Listerine or Clean & Clear

Spend $30, get $10 OYNO

Clean & Clear products $1 off

Use $1/1 printable

Listerine $0.50 off

Use $1/1 printables

Motrin $1 off

Use $2/1 Motrin PM printable

Or use $1/1 Motrin IB printable

Sudafed $0.50 off

Use $2/1 Children’s Sudafed

Or use $1/1 Sudafed PE

Tylenol Cold $0.50 off

No coupon needed

————-

Neutrogena, Skin Care, Shaving, or Hair Care

Buy one get one 50% off

Use $1/1 Skin Care/Hair Care printables

————–

Lubriderm 25% off

Use $1/1 printable

————-

Tena Products

Buy one get one 50% off

Use $1/1 printable

————-

Johnson & Johnson First Aid Products 25% off

Use $0.50/1 printable

————-

Johnson’s and Desitin Products 10% off

Use $1/2 Desitin printable

————-

Pepsid $1 off

Use $1/1 25 ct

————

Lactaid $1 off

Use $0.75/1 32 ct

Screen Shot 2016-01-02 at 1.06.35 PM

Tresemme Products 10% off

Use $3/2 Shampoo/Conditioner from RP 1/3 (limit 2)

Use $1/1 Styler from RP 1/3 (limit 2)

—————

Tone Body Wash $3.50

Use $0.75/1 printable

Final cost $2.75

————

L’Oreal Shampoo and Conditioner $2 off

$2.19

Use $4/2 from RP 1/3 (may be limit 2)

Or use $2/1 from RP 12/13 (exp 1/9)

Final cost $0.19 each

————

L’Oreal Cosmetics Buy one get one 50% off

Use $2/1 or $1/1 from RP 1/3 (may be limit 2)

————-

L’Oreal Hair Color $2 off

$3.99

Use $5/2 or $2/1 from RP 1/3 (may be limit 2)

Or use $5/2 or $2/1 from RP 12/13

Final cost $1.50

————

St Ives Body Wash and Lotion Buy one get one 50% off

Use $1/1 Body Wash from RP 1/3 (may be limit 2)

Use $1/1 Lotion from RP 1/3 (may be limit 2)

————

L’oreal Skin Care 20% off

Use $3/1 Revitalift from RP 1/3

STACK with $5/2 Target Revitalift printable

————–

Gold Bond Lotion 10% off

Use $2/1 or $1/1 printables

Or use $1.50/1 or $1/1 from RP 1/3 (may be limit 2)

Or use $2/1 from RP 12/6

Screen Shot 2016-01-02 at 1.33.06 PM

Mitchum Deodorant Buy one get one 50% off

Use $1/1 printable

Deal idea:

Buy 2 Advance 2.7 oz $2.99

One rings up $2.99

One rings up $1.49

Use two $1/1 printable

Final cost $1.24 each

Deal idea:

Buy 2 Women 2.7 oz $3.39

One rings up $3.39

One rings up $1.69

Use two $1/1 printable

Final cost $1.54 each

—————

Colgate Spend $12 get $3 off instantly

Use $0.50/1 Toothbrush from SS 1/3

Use $0.50/1 Toothpaste from SS 1/3

Or use $1/1 Optic White express White toothpaste

Or use $.75/1 enamel health tootpaste

Or use  $.75/1 optic white toothpaste

Or use  $.50/1 colgate kids toothpaste

Or use  $.50/1 kids toothbrush

Or use  $.75/1 slim soft toothbrush

Or use  $1.50/1 sensitive tootbrush + built in sensitivity relief pen

Or use  $.75/1 mouthwash or mouth rinse

Or use  $1.50/1 optic white toothbrush + whitening pen

————–

Sensodyne Toothpaste $4.69

Use $1/1 from RP 1/3

Final cost $3.69

————-

Crest and Oral-B 3D White 10% off

Use $3/1 Crest 3D White 2 Step System from January P&G

Or use $0.75/1 Crest 3D White Toothpaste printable

————–

Suave Professionals Shampoo 12.6 oz $1.67

**The $1/1 RP coupon is for the LARGER SIZE

————–

Suave Kids Hair Care $1.67

Use $1/1 from RP 1/3 (limit 2)

Final cost $0.67

————-

Suave Body Wash $1.67

Use $0.75/1 Body Wash from RP 1/3 (limit 2)

Final cost $0.92

————

Right Guard Deodorant $2.99

Use $1/1 Right Guard XTreme Heat Shield printable (if included in sale)

Check for a $2/2 rebate with SavingStar app

—————

spend $10 in Dove Skin Care, Deodorant, or Hair Care and get $3 off instantly

ALL DOVE COUPONS ARE LIMIT 2 LIKE COUPONS

Use $2/1 Women Dry Spray from RP 1/3

Use $2/1 Clinical Deodorant from RP 1/3

Use $2/1 Men Dry Spray from RP 1/3

Use $2/1 Men Face Care Product from RP 1/3

Use $2/1 from Men Hair Care Product or Styling Product from RP 1/3

Use $3/2 Dove Hair Products from RP 1/3

Use $2/1 Men Body & Face Bar from RP 1/3

Use $1/1 Deodorant from RP 1/3

Use $1/1 Body Wash from RP 1/3

Use $1/1 Beauty Bar from RP 1/3

Use $2/1 Men’s Body Wash from RP 1/3

Deal idea:

Buy one Dove Shampoo $3.59

Buy one Dove Conditioner $3.59

Buy one Dove Deodorant $2.89

$10.07

Minus $3 instantly

$7.07

Use $3/2 Hair Care from RP 1/3

$4.07

Use $1/1 Deodorant from RP 1/3

Final cost $3.07 or $1.02 each

Deal idea:

Buy two Body Wash $5.79

$11.58

Minus $3 off instantly

$8.58

Use two $1/1 Body Wash from RP 1/3

Final cost $3.29 each or $6.58 for both

————–

Schick Disposable Razors and Shave Prep 10% off

Use $2/1 razors from SS 1/3

Use $2/1 razors from SS 12/13

Use $1/2 Hydro Shave Gel from SS 11/22 (exp 1/3)

Use $2/1 Men’s razors from SS 11/22 (exp 1/3)

—————

Bic Disposable Razors $5.49

Use Buy one get one from SS 1/3

Or use $2/1 from SS 12/6

Or use $2/1 Soleil Glow printable

Final cost $2.74-$3.49

Screen Shot 2016-01-02 at 3.13.35 PM

 

Sundown Vitamins Buy one get one free $7.99-$12.99

Use $2/1 Sundown gummies from RP 1/3/16

Final cost as low as $5.99 wyb 2

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

*Sundown Vitamins Buy one get one free $3.89-$40.99

Use $1/1 Sundown naturals vitamin or supplement from RP 1/3/16

Final cost as low as $2.89 wyb 2

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

—————

*Nature Made Vitamins Buy one get one free (price varies, excludes immuni-C)

Use $3/2 Nature made vitamelts or gummies 130ct only printable

Final cost varies

**You may use ONE coupon for every FOUR you purchase

————-

*Nature’s Bounty Vitamin Buy one get one free ($4.59-$43.29)

Use $1/1 Nature’s bounty vitamin or supplement from RP 1/3/16

Final cost as low as $3.59 wyb 2

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

*Nature’s Bounty Fish Oil Buy one get one free $10.99-$27.29

Use $3/1 Nature’s bounty fish oil product RP 1/3/16

Final cost as low as $7.99 wyb 2

You may use ONE coupon for every TWO you purchase

————–

*Nature’s Truth Vitamins Buy one get one free (prices vary)

Use $1/1 Nature’s truth product from RP 1/3/16

OR use $2/1 Nature’s truth vitamin from SS 12/6/15

OR use $1/1 Nature’s truth vitamin from RP 11/15/15

Final cost varies wyb 2

You may use ONE coupon for every TWO you purchase

————-

Centrum vitamins Buy one get one 50% off $6.99-$17.99

Use two $4/1 centrum vitamints 60+ct only printable

Or u two $4/1 centrum multigummies from RP 1/3/16 70+ct only

OR use two $4/1 centrum regular or silver multivitamin RP1/3/16 60+ct only (excludes multigummies and vitamints)

OR use two $4/1 centrum vitamints RP 1/3/16 60+ct only

Final cost as low as $1.24 each wyb 2

**You can use TWO coupons for every TWO you purchase

—————

Slimfast Buy one get one 50% off $5.24-$10.48

Use $1/1 Slimfast product (LIMIT 1 coupon) from SS 11/15/15

Final cost as low as $3.43 each wyb 2

————-

Airborne $1 off regular $6.99-$46.99

Use $1/1 Airborne product SS 1/3/16

OR use $1/1 Airborne product SS 10/25/15

Final cost as low as $4.99

————-

Delsym $1 off regular $6.99-$46.99

Use $2/1 Delsym product SS 1/3/16

Final cost as low as $3.99

————-

Mucinex $1 off regular $6.99-$46.99

Use $2/1 Mucinex 12 hour product SS 1/3/16

OR use $2/1 Mucinex product SS 1/3/16

Final cost as low as $3.99

————–

Nexium $1 off regular $10.29-$24.79

Use $3/1 Nexium 24 hour product RP 1/3/16

OR use $2/1 Nexium 24 hour product RP 11/15/15

OR use $1/1 Nexium 24 hour product RP 10/4/15 EXP 1/4

Final cost as low as $6.29

————–

Advil or Advil PM $1 off regular $8.29-$9.49

Use $2/1 Advil regular, film coated or migrane 80+ count RP 1/3/16

OR use $3/1 Advil film coated 80+ count RP 1/3/16

OR use $1/1 Advil PM 20+ count RP 1/3/16

OR use $2/1 Advil PM 4+ count RP 1/3/16

Final cost as low as $4.29

————

Aleve 80-120 count Buy one get one 50% off $9.39-$18.39 ONE OFFER PER TRANSACTION

Use two $3/1 Aleve regular or PM 40+ count (excludes D) SS 1/3/16

Final cost as low as $4.04 each wyb 2

————–

Bayer 80-120 count b1g1 50% off $5.89 ONE OFFER PER TRANSACTION

Use two $1/1 Bayer aspirin product 50+ count SS 1/3/16

Final cost as low as $3.42 each wyb 2

————-

One A Day 80-120 count b1g1 50% off $7.99-$13.69 ONE OFFER PER TRANSACTION

Use two $2/1 One A Day product SS 1/3/16

Final cost as low as $3.99 each wyb 2

————

Flinstones vitamins 80-120 count b1g1 50% off $6.49 ONE OFF PER TRANSACTION

Use $5/2 Flinstones multivitamin product SS 1/3/16

Final cost as low as $2.37 each wyb 2

Screen Shot 2016-01-02 at 3.31.00 PM

Old Orchard Healthy Balance $1.67

Use $1/2 printable

Final cost $1.17

————-

Eggo Waffles $2.00

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $1.00

————

Skippy Peanut Butter $1.89

Use $0.55/1 printable

Final cost $1.34

Screen Shot 2016-01-02 at 5.52.39 PM

Glutino Pretzels or Crackers $3.00

Use $1/1 printable

Final cost $2.00

————–

Eckrich Bologna, Salami, or Loaf $2.29

Buy one get one free

Final cost $1.14

————-

Juicy Fruit and Eclipse Gum Bottles $2.50

Use $0.75/1 printable

Final cost $1.75

————

Mott’s Applesauce or Juice Drink $2.29

Buy 8 mix or match

Final cost $1.29

Screen Shot 2016-01-02 at 5.57.26 PM

So Delicious Ice Cream $3.99

Use $0.55/1 printable

Final cost $3.44

————-

Oscar Mayer P3s 33% off $1.67

$1.19

Use $1/3 printable

Or use $1/3 from SS 1/3

Final cost $0.78 each

————–

Jennie O Snack Sticks 33% off $3.69

$2.47

Submit for $1/1 rebate with Ibotta app

Final cost $1.47

————-

Hillshire Snacking Chicken Bites 33% off $2.49

$1.66

Use $0.75/1 printable

Final cost $0.91

————-

Bob’s Red Mill Chia or Flax Seed 10% off

Use $1/1 printable

———-

Truvia Sweetener $4.99

Use $1.50/1 printable

Final cost $3.49

————-

V8 Fusion or Fusion Energy $3.00

Use $1/2 printable

Final cost $2.50

Screen Shot 2016-01-02 at 6.10.46 PM

 

Mazola Oil $2.99

Use $0.55/1 from SS 12/13

Submit to Checkout51 for $1/1 rebate (by Wednesday, but it may reset Thursday)

Final cost $1.44

————-

Uncle Ben’s Rice $1.79

Use $1/3 printable

Final cost $1.46

 

print