Must Do Matchups November 8-14

Must Do Matchups November 8-14

To view the entire ad click here. Click on ‘Canal Winchester’ and then ‘Select A Store’ to enter your local zip code.

Screen Shot 2015-11-06 at 3.09.55 PM

3 lb Ground Beef $2.99/lb

No coupon needed

—————

Apples $1.28/lb

No coupon needed

————

Frozen Turkeys (with $20 purchase)

$0.52/lb (Meijer)

$1.09/lb (Butterball)

————-

Kellogg Cereal and Pop Tarts $2.50

Buy two and get collector’s bowl free

Mini Wheats $2.50

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $1/2 KFR printable

Final cost $1.50-$2.00

Raisin Bran $2.50

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $1.50

Pop Tarts $2.50

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $1/3 KFR printable

Submit for $1/1 rebate with MobiSave app (exp 11/9)

Final cost $0.50 with rebate and $1, otherwise $2.17 each

————–

Marie Callendar Dinners or Pot Pies $2.00

Use $0.75/3 from SS 10/4

STACK with $2/4 Target printable

Deal idea:

Buy 12

$24.00

Use four $0.75/3 from SS 10/4

$21.00

Use three $2/4 Target printable

Final cost $1.25 each or $15.00 total

—————–

Russet Potatoes 10 lb $1.99

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

—————

Buy two Tide 92-100 oz get one Downy Unstoppables 9.7 oz or Fabric Softener 41-51 oz free $11.99 each

Use two $3/1 printables (NLA)

Or use two $2/1 printables

Or use two $1/1 from November P&G

Final cost $5.99 for each of the three items (with $3 printables)

Final cost $6.66 for each of the three items (with $2 printables)

Screen Shot 2015-11-07 at 10.42.03 AM

Meijer Drumsticks and Thighs $0.87/lb

No coupon needed

————–

Pork Shoulder Butt $1.69/lb

No coupon needed

————–

Boneless, Skinless Chicken Breasts $2.19/lb

No coupon needed

—————

Meijer Frozen Chicken 20% off

No coupon needed

Screen Shot 2015-11-07 at 10.47.13 AM

Hillshire Snacking Grilled Chicken Bites $2.00

Use $0.75/1 printable

Final cost $1.25

————–

Smoked Ham $1.19/lb

No coupon needed

————-

Meijer Brats or Italian Sausage $2.89

No coupon needed

————

Hillshire Smoked Sausage $2.00

Use $0.55/1

Or use $0.75/2 from SS 10/4

Final cost $1.45

Screen Shot 2015-11-07 at 10.52.40 AM

Raspberries or Blackberries $1.25

Use $0.50/1, $0.75/1 or $1/1 printable (sign up here and fill out surveys)

Final cost $0.25-$0.75

—————

Wild Wonders Tomatoes 12 oz

Buy one get one free

**Price not listed on website for this size

————-

Carrots 3 lb Buy one get one free $2.39

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $1.10 each

—————

Broccoli Crowns Buy one get one free $1.19

Final cost $0.60 each

————–

Bolthouse Farms Juice Buy one get one free $4.29

Use $1.50/1 printable (if smoothies are included)

Final cost $2.15 each without coupon or $1.39 each with coupon

————-

Grapefruit 5 lb $2.49

No coupon needed

 

Screen Shot 2015-11-07 at 11.49.00 AM

Old Wisconsin Snack Bites $3.00

Use $1/1 from SS 8/16 or SS 10/18

Final cost $2.00

—————

Markets of Meijer full size sub $3.99

No coupon needed

Screen Shot 2015-11-07 at 11.54.52 AM

Decorated Cake Slices or 2 slice Cheesecake Buy one get one free

**No price listed on website

—————

Turnovers 4 ct $2.99

No coupon needed

————-

8″ Double Chocolate Cake $6.99

No coupon needed

Screen Shot 2015-11-07 at 11.58.57 AM

 

Bud Light 12 pk $10.99

Submit for Submit for $4/1 rebate with Ibotta app wyb 12 pk Pepsi and Tositos 9 oz+

Final cost $6.99 plus cost of Pepsi and Tostitos

————-

Bud Light 24 pk $18.49

Submit for $4/1 rebate with Ibotta app wyb 12 pk Pepsi and Tositos 9 oz+

Final cost $12.49 plus cost of Pepsi and Tostitos

————–

Heineken 12 pk $14.99

Submit for $2/1 rebate with Ibotta app

Final cost $12.99

————-

Heineken 12 pk $14.99

Submit for $2.50/1 rebate with Ibotta app for Heineken Light (if included)

Final cost $12.49

Screen Shot 2015-11-07 at 12.09.30 PM

Sara Lee Pies Buy two get one Meijer Whipped Topping free $2.99

Final cost $5.98 for all 3

————-

7-Up Products $0.99

Use $1/3 printable

Final cost $0.67 each wyb 3 Regular 7-Up products

Deal idea:

Buy 3 “7-Up 10” products

$2.97

Use $1/3 printable

$1.97

Get $1 OYNO (Catalina offer thru 11/29)

Final cost $0.33 each

—————

Wheat Thins and Triscuits $2.50

Use $0.75/2 from SS 11/8

Final cost $2.12 each

**Submit Wheat Thins to MobiSave by 11/9 and get a $1.25 rebate (9 oz+)

————-

Ghirardelli Chocolate $4.99

Use $1/1 printable (if Minis are included)

Final cost $3.99??

————

Pace Salsa $1.50

Use $0.60/2 from SS 10/4

Final cost $1.20 each

**If you buy Bourbon and Apple salsa, submit to SavingStar toward $5/$15 rebate

**For full list of included items click here

————-

Tostitos $2.49

Submit for $4/1 rebate with Ibotta app wyb 12 pk Pepsi and Bud Light 12 pk

————-

Ritz and Wheat Thins Popped or Pita $1.99

Use $0.75/2 from SS 11/8

Final cost $1.62

————-

Meijer Cream Cheese Buy one get one free $2.39/$2.59

Final cost $1.20 or $1.30

————-

Honey Maid and Oreos $2.79

Use $0.75/2 from SS 11/8

Final cost $2.41 each

————–

Cheez Its $2.49

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Submit for $0.75/1 rebate with MobiSave app (exp 11/9)

Final cost $1.49 without rebate, $0.74 with rebate

————-

Pepperidge Farm Cookies $2.49

Use Buy PF Cookies get $0.50/1 ice cream from mPerks

Final cost $2.49 plus $0.50 off any ice cream

Screen Shot 2015-11-07 at 3.26.42 PM

California Pizza Kitchen $4.99

Use $1.50/2 Target printable

Final cost $4.24

————–

Digiorno Pizza $4.99

Use Buy two get one Pizzeria free from RP 11/8

Final cost $3.32 each

**You may not use ANY other coupons in this deal

—or—-

Use $2/2 from RP 9/13

Final cost $3.99 each wyb 2

————-

Mrs. T’s Pierogies $1.99

Use $1/3 from RP 11/1

Final cost $1.65 each

————

Gorton’s Seafood $3.50

Use $1/1 printable

Final cost $2.50

————-

Hungry Man Dinners $2.50

Use $1/2 printable

Final cost $2.00

————

Jimmy Dean Sandwiches $3.99

Use $0.55/1 from RP 10/11 or RP 11/1

Final cost $3.44

————

Sargento Shredded Cheese $2.50

Use $0.65/2 printable

Final cost $2.17 each

Screen Shot 2015-11-07 at 4.42.28 PM

Betty Crocker Fruit Snacks $1.99

Use $0.50/2 from SS 9/27

Final cost $1.74 each

—————

Aunt Millie Swirl Breads Buy one get one free $3.49

Use $0.50/1 printable

Final cost $1.49 each

**You may use ONE printable for every TWO you purchase

—————

Ortega Products 20% off

Use $1/2 printable

Or use $0.50/2 from SS 10/4

Deal idea:

Buy two Taco seasoning $0.60

Use $1/2 printable

Final cost $0.10 each

—–or—–

Buy two Taco seasoning $0.60

Or use $0.50/2 from SS 10/4

Final cost $0.35 each

—————

Swanson Stock $1.99

Use $0.75/2 printable

Or use $0.60/2 from SS 10/4

Final cost $1.61 each

————-

Lindsay Olives $1.29

Use $1/1 printable (sign up)

Submit for $0.25/1 rebate with Ibotta app

Final cost $0.04

————–

Hormel Chili $1.49

Use $0.55/2 printable

Final cost $1.21

————-

Entenmann’s Donuts Buy one get one free $4.99

Final cost $2.49 each

————–

Little Bites Buy one get one free $4.69

Final cost $2.34

—————

Bertolli Pasta Sauce $2.00

Use $0.60/1 or $1.25/2 from RP 10/11

Final cost $1.37 wyb 2 or $1.40 wyb 1

Screen Shot 2015-11-07 at 5.07.10 PM

Nestle Tollhouse $2.49

Use $1/3 Target printable

Final cost $2.16 each

————-

Meijer Flour $1.48

No coupon needed

————

M&Ms $2.99

Use $1/2 printable (NLA)

Final cost $2.49

—————

Domino Brown/Confectioner’s Sugar 2 lb or Granuated 5 lb $2.25

Use $0.75/2 printable

Or use $0.40/1 Granulated sugar from RP 11/1

Final cost $1.87 each or $3.75 for two

—————-

McCormick Extracts and Spices 15% off

Use $1.75/2 from RP 11/1

Or use $0.75/1 Gourmet Spice printable

Final cost varies

————–

Splenda 25% off

Use $1/1 printable

Deal idea:

Buy one Splenda item $4.39

$3.29 after 20% off

Use $1/1 printable

Final cost $2.29

————–

Reese’s Puffs Cereal 18 oz $3.00

Use $0.75/1 printable (won’t last long)

Final cost $2.25

————-

Honey Bunches Of Oats 17 oz $3.00

Use $1/2 printable

Final cost $2.50

————-

Fruity Pebbles Cereal 15 oz $3.00

Use $0.75/2 printable

Final cost $2.62 each

Catalina offer:

Valid 10/5-11/8

Buy 3, get $1.50 OYNO of Post Cereal

Buy 4, get $3 OYNO of Post Cereal

Buy 5, get $5 OYNO of Post Cereal

Screen Shot 2015-11-07 at 7.02.33 PM

Dunkin Donuts Ground Coffee $6.99

Use $1.50/2 from RP 9/27

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $6.14 wyb 2

—————-

Dunkin Donuts K-Cups

Use $1.50/2 from RP 9/27

Final cost $6.24 wyb 2

—————–

Folgers K-Cups $6.99

Use $0.25/1 from RP 11/1

Final cost $6.74

—————

Folders Ground Coffee $5.99

Use $0.25/1 from RP 11/1

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $5.54

————–

International Delight Creamer $2.49

Use $1/1 printable

Or use $0.55/1 from RP 11/1

Final cost $1.49

—————–

Tropicana, Meijer, and Dole Orange Juice $2.79

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $2.59

—————

Nature Valley Granola Bars $4.99

Use $0.50/2 from SS 9/27 or SS 10/25

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $4.64 wyb 2

—————-

Fiber One Bars $4.99

Use $0.50/1 from SS 9/27 or SS 10/25

Final cost $4.49

————-

Bumble Bee Tuna $0.98

Submit for $0.75/2 rebate with MobiSave app (exp 11/9)

Final cost $0.60 each wyb 2 with rebate

————-

Prego Pasta Sauce $1.67

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $1.47

**This is not included in the $5/$15 SavingStar rebate

 

Screen Shot 2015-11-07 at 7.04.33 PM

Oscar Mayer Bacon $4.49 wyb 8 mix or match

Use $1.50/1 printable (NLA)

Final cost $2.99

————–

Mio $1.69 wyb 8 mix or match

Submit for $1/1 rebate with MobiSave app (exp 11/9)

Final cost $0.69

————–

Kraft String Cheese $2.99 wyb 8 mix or match

Use $1/2 printable

Final cost $2.49 wyb 2

 

 

Screen Shot 2015-11-07 at 7.04.47 PM

Breyers $2.49 wyb 8 mix or match

Use $0.50/1 printable (use zip 79904)

Final cost $1.99

——————

Country Crock $2.29 wyb 8 mix or match

Use $0.55/1 printable limit 2

Final cost $1.74 each

————–

Dove Soap 6 bars $5.49 wyb 8 mix or match

Use $1/1 from RP 11/1

Submit for $1/1 rebate with SavingStar app

Final cost $3.49 

————–

Caress 8 bars $5.49 wyb 8 mix or match

Use $1/1 from RP 11/1

Or use $0.75/1 printable

Final cost $4.49

—————-

Dove Body Wash $2.79 wyb 8 mix or match

Submit for $1/1 rebate with SavingStar app

Final cost $1.79

————-

Caress Body Wash $2.79 wyb 8 mix or match

Use $1/1 from RP 11/1 limit 2

Or use $0.75/1 printable

Final cost $1.79

—————

Tresemme Shampoo or Conditoner or (select) Stylers $3.89 wyb 8 mix or match

Use $2/1 Shampoo or Conditioner from SS 11/1 limit 2

Use $2/1 Styler from SS 11/1 limit 2

Final cost $1.89

————

Dove Body Wash $4.49 wyb 8 mix or match

Use $1/1 from RP 11/1

Final cost $3.49


Screen Shot 2015-11-07 at 7.05.13 PM

Glade Scented Oil Twin Refill or Automatic Spray Refill $4.99

Buy two save $2 instantly

Use $1/1 Oil printable from SS 11/1

Or use two $0.75/1 Oil printables

Or use $2/3 printable (need to buy one extra item- read coupon for exclusions)

Or use $1/2 Automatic Spray Refills from SS 11/1

Submit for $1.50/2 Automatic Refill rebate with Ibotta app

Deal idea:

Buy two Automatic Spray Refills $4.99

$9.98

Get $2 off instantly

$7.98

Use one $1/2 Automatic Spray Refill from SS 11/1

$6.98

Submit for $1.50/2 Automatic Refill rebate with Ibotta app

Final cost $2.24 each

————–

Dawn 28-34.2 oz $3.50

Use $0.75/2 printable

Or use $0.25/1 printable

Final cost $3.12 each wyb 2

——————

Cascade $3.50

Use $0.50/1 printable 

Or use $1/1 wyb Cascade and Rinse Agent

Final cost $3.00

——————
Gain 150 oz or Flings 57 ct or Tide Pods 43-57 ct $14.99

Use $3/1 Tide printable (NLA)

Or use $2/1 Tide Pods printable

Or use $2/1 Tide or Gain or Flings from November P&G

Or use $0.50/1 Gain from mPerks

Or use $2/1 Flings from mPerks

Final cost $12.99

——————-

Bounty 6 huge rolls $13.99

Use $1/1 Bounty from mPerks

Or use $1/2 Bounty/Charmin from November P&G

Or use $0.25/1 printable

Final cost $12.99

——————

Quilted Northern 36 double rolls $16.99

Use $0.55/1 printable

Final cost $16.44

—————-

Scott 1000 sheet 27 rolls $16.99

Use $1/1 printable (use zip 43209)

Final cost $15.99

—————-

Cottonelle 36 double rolls $16.99

Use $1/1 Target printable

Final cost $15.99

————-

Purex Detergent 63-75 oz $2.99

Use $1/1 printable (if Baby Purex is included)

Final cost $1.99??

————-

Kleenex Buy two get one free $1.59

Use $0.75/3 printable (must buy 4+ to use)

Deal idea:

Buy 9 boxes $1.59

Buy 1 Pocket Pack 10 ct $1.00

$15.31

Minus 3 free (buy 6 get 3 free)

$10.54

Use two $0.75/3 printable

$9.04

Minus one $2/$10 Target printable

Final cost $0.88 each or $7.04

**You must be at $10.54 not including the free ones to use the Target coupon

**If you only want to use one $0.75/3 you need to buy 4 boxes, not 3- no coupons allowed on the free box

 

 

Screen Shot 2015-11-07 at 7.05.30 PM

Purina One Dog Food $27.99

Use $4/1 printable

Final cost $23.99

—————-

Purina Puppy or Dog Chow $10.89

Use $1/1 Little Bites printable

Or use $1/1 from RP 11/1

Or use $1/1 Puppy Chow from mPerks

——————

Purina Cat Chow $10.89

Use $1/1 from SS 8/30

STACK with $2/1 Target printable

Final cost $7.89

—————-

Friskies Wet Cat Food Variety Pack 10% off

Use $3/48 from SS 9/20 (Also includes 2-24 ct or 4 12 ct)

STACK with $2/1 Target coupon from SS 11/1

—————-

Tidy Cats Clumping Litter 10% off

Use $1.50/1 printable

Or use $1.50/1 from RP 11/1

—————-

Arm and Hammer Clump And Seal 10% off

Use $2/1 printable

Deal idea:

Buy one 14 lb Clump And Seal at $8.39

$7.55 with 10% off

Use $2/1 printable

Final cost $5.55

—————
Arm and Hammer Litter Deodorizer 10% off

Use $0.75/1 from mPerks

————–
Cat Pride Lightweight Litter 10% off

Use $2/1 from mPerks

Deal idea:

Buy one Cat Pride Litter 15 lb $7.99

$7.19 with 10% off

Use $2/1 from mPerks

Final cost $5.19

Screen Shot 2015-11-07 at 7.05.45 PM

Gerber Spend $25 get $5 off instantly

Use $1/2 Yogurt Blends 

Use $0.75/1 Gerber cereal 8 oz+ or from mPerks

Use $1/3 Puffs, Melts, or Crunchies

Use $1/3 Sides or Meals or from mPerks

Use $2/6 Pouches or from mPerks

Use $1.50/8 2nds Foods or from mPerks

Deal idea:

Buy 2 Gerber Cereals $2.18

Buy 9 Lil Meals $1.44

Buy 6 Pouches $1.46

$26.08

Minus $5 instantly

$21.08

Use two $0.75/1 Gerber cereal 8 oz+ or from mPerks (or one printable and mPerks)

$19.58

Use three $1/3 Sides or Meals or from mPerks (or use 2 printable and mPerks)

$16.58

Use $2/6 Pouches or from mPerks

Final cost $0.85 each or $14.58 for all

—————–

Huggies products Spend $50 get $10 OYNO

Use $2/1 diaper printable

Use $2/1 diapers from mPerks

Or use $3/1 diapers from SS 10/18 (42 ct+)

Wipes use $0.50/1 from SS 10/18

Wipes use $1/1 printable

 

Screen Shot 2015-11-07 at 7.06.01 PM

Garnier Skin Care or Hair Care Spend $20 get $10 OYNO limit 1

Olia Haircolor use $5/2 or $2/1 from RP 11/8 limit 4

Or use $1/1 Styler from RP 11/8 limit 4

Or use $1/1 Shampoo or Conditioner from RP 11/8 limit 4

Deal idea:

Buy 2 Shampoo or Conditioner $2.99

Buy 4 Stylers $3.59

$20.34

Use two $1/1 Shampoo or Conditioner from RP 11/8

$18.34

Use four $1/1 Styler from RP 11/8

Pay $14.34

Get $10 OYNO

Final cost $4.34

**Coupon will not roll

—————

Maybelline Cosmetics Spend $20 get $10 OYNO

Use $2/1 Foundation from mPerks (two types)

Use $3/1 Drama Mascara (NLA)

Use $2/1 Foundation printable

Or use $1/1 Dream Face product from RP 11/1

**Coupon will not roll

—————

Neutrogena Hair and Skin Care 20% off

Use $1/1 printables

—————

Herbal Essences or Aussie Shampoo, Conditioner, or Stylers $2.50

Use $3/3 from SS 10/18 or RP 11/8

Final cost $1.50 wyb 3

————-

Pantene Spend $13, get $3 off instantly

Use $2/1 Styler from SS 10/18

Or use $1.50/1 Styler from November P&G limit 4

Or use Buy Shampoo get Conditioner or Styler free from November P&G limit 4

Or use $2/2 from mPerks

Deal idea:

Buy two Shampoo $3.84

Buy two Conditioner or Styler $3.84

$15.36

Minus $3 instantly

$12.36

Use Buy Shampoo get Conditioner free from November P&G

$4.68 (took off $3.84 two times)

Final cost $1.17 each wyb 4

—————

Vaseline Lotion 20% off

Use $1.50/1 from RP 10/11 (exp 11/8)

Deal idea:

Buy Vaseline 3 oz $2.04

Use $1.50/1 from RP 10/11 (exp 11/8)

Final cost $0.54

 

Screen Shot 2015-11-07 at 7.08.11 PM

 

Dove Deodorant $3.79

$1/1 Dove Deodorant (Men’s or Women’s) from RP 11/1

Final cost $2.79

—————

Dial Body Wash or Bar Soap $3.50

Use $1/1 Dial Soap from RP 11/8

Or use $1/2 Soap printable

Body Wash use $2/2 printable

Final cost $2.50

————–

Gillette or Secret Clinical Deodorant $7.49

Use $2/1 printable

Final cost $5.49

————–

Gillette Razors and Refills $1.00 off

Use $3/1 Gillette or Venus Razor from November P&G

Use $3/1 Gillette Mach 3 Cartridge from RP 11/1

Venus use $1/1 printable

—————

Skintimate Products 10% off

Shave Cream $2.99

$2.69 with 10% off

Use $0.50/1 printable (excludes 2.75 oz)

Or use $1/2 from SS 10/18 (excludes 2.75 oz)

Final cost $2.19

————–

Schick Shave Gel 10% off

Shave Cream $2.99

$2.69 with 10% off

Use $1/2 from SS 10/18 (excludes 2.75 oz)

Final cost $2.19

—————

Schick Razors and Refills 10% off

Use $4/1 from SS 10/18 (there’s one for both disposable and non-disposable)

Or use $2/1 Quattro from SS 10/18

Or use $4/1 Schick Hydro from SS 10/18

Deal idea:

Least expensive razor $6.29

$5.66 with 10% off

Use $4/1 from SS 10/18

Final cost $1.66

Deal idea:

Schick Hydro $10.49

$9.54 with 10% off

Use $4/1 from SS 10/18

Final cost $5.54

Deal idea:

Hydro 3 Refills $9.99

$9.00 with 10% off

Use $4/1 from SS 10/18

Final cost $5.00

—————-

Avenue Products 20% off

Use $2/2 from RP 11/1

Or use $1/1 from SS 10/4

Or use $2/2 or $1/1 printable

Deal idea:

Buy Daily Moisturizing Lotion 18 oz $9.49

$7.59 with 20% off

Use $1/1 from SS 10/4

Final cost $6.59

————–

Listerine Products Buy $10 get $3 OYNO

Use $1/1 Healthy White from SS 10/4

Use $1/1 Regular, Ultraclean, Zero, Total Care, Fluoride Defense, or Naturals from SS 10/4

Or use $1/1 mouthwash printable

Or use $1/1 floss printable

Deal idea:

Buy 2 Listerine Mouthwash Fresh Burst $4.49

Buy one Listerine Cool Mint Floss $2.59

$11.17

Use two $1/1 mouthwash printables

$9.17

And use $1/1 floss printable

Pay $8.17

Get $3 OYNO

Final cost $5.17 for all

—————-

Crest Toothpaste $1.89

Use $0.50/1 from November P&G

Use $0.75/1 Kids printable

Or use $0.50/1 printable

Final cost $1.14

—————–

Colgate Products 10% off Total Advance and Optic White Toothpaste and Toothbrushes

Use $2/1 Optic White Toothpaste from SS 11/8

—————

Sensodyne $4.69

Use $1/1 printable

Final cost $3.69

Screen Shot 2015-11-07 at 7.08.31 PM

Ensure $7.99

Use $2/2 from SS 10/4 or SS 11/1

Or use $1.50/1 from mPerks

Final cost $6.49

——————-

Prilosec $23.49

Use $5/2 from November P&G

Or use $2/1 printable

Or use $2.50/1 from mPerks

Final cost $20.99

——————–

Mucinex $9.65

Use $2/1 from SS 11/8

Final cost $7.65

—————–

Sundown Vitamins Buy one get one free

Use $1/1 Naturals from RP 9/13 or RP 10/4

Or use $2/1 Gummy from RP 9/13 (exp 11/13)

Or use $2/1 from mPerk

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

——————-

Osteo Bi-Flex Buy one get one free

Use $3/1 from mPerks

Or use $4/1 from RP 11/1

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

—————–

Nature’s Truth Vitamins Buy one get one free

Use $2/1 from RP 9/27

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

——————

U By Kotex $5.00

Use $2/1 Security Pads or Liners from SS 10/11

Or use $2/1 Security Tampons from SS 10/11

Or use $1.50/2 Pads printable

Or use $1.50/2 Liners printable

Or use $1.50/2 Tampons printable

Or use $2/1 Sleek/Click Tampons from SS 10/11 (if included)

Or use $2/1 Cleanwear Pads or Liners from SS 10/11 (if included)

Or use $2/1 Security Tampons from SS 10/11

Final cost $3.00

————–

Always Discreet Products Buy $15 get $3 off instantly

Use $2/1 Liners or Pads from November P&G

Or use $2/1 Underwear from November P&G

Or use $2/1 Liner or Underwear from mPerks

Deal idea:

Buy 6 Always Discreet Liners or Pads $2.79

$16.74

Minus $3 instantly

$13.74

Use four $2/1 from November P&G

$5.73

Use $2/1 from mPerks

Final cost $3.73

**Coupon limit is 4 from P&G

print