Must Do Matchups October 18-24

Must Do Matchups October 18-24

Once again, I got a sneakie peek of the ad on Thursday so the first few photos are from my phone since the preview link is not live yet.  Matchups can take awhile and I like to get a head start if I have a busy weekend.  Thanks for understanding!

To view the entire preview, click here

FullSizeRender

10 lb bag Russet Potatoes $2.49

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $2.29

————–

Kraft Shredded or Chunk Cheese 5-8 oz $2.00

No coupon needed

—————

Meijer Ultra Soft or Ultra Strong Toilet Paper 12 double or 6 mega rolls $4.99

Use $1/1 printable (use zip code 60020)

Final cost $3.99

—————

Prego Pasta Sauce $1.50

Buy 2

Use $0.50/2 printable

Final cost $1.25

————–

Meijer Drumsticks and Thighs $0.99/lb

No coupon needed

————-

7 Up 12 packs $2.99 wyb 6 items mix and match

Buy two (plus 4 other mix and match items)

Use $1/2 printable

Final cost $2.49

————-

Pepsi and Coke 12 packs $2.99 wyb 6 items mix and match

No coupon needed

————–

Doritos $1.99

No coupon needed

————–

Tombstone Pizza 19.6-28.4 oz $3.33

Use $1/2 printable

Final cost $2.83

FullSizeRender

Boneless Pork Loin $1.99/lb

No coupon needed

————

Meijer 90% Lean Ground Beef $4.99

No coupon needed

—————

Boneless Chuckeye Steak or Roast $3.99

No coupon needed

FullSizeRender

Johnsonville Smoked Sausage $3.00

Use $1/2 from SS 8/9

Final cost $2.50

—————

Jimmy Dean Sausage Roll $3.00

Use $0.55/1 form RP 10/11

Or use $0.75/2 from RP 10/11

Final cost $2.45

—————

Hillshire Farm Lunchmeat (excludes Turkey) $4.99

Use $0.55/1 from RP 10/4

Or use $0.75/2 from RP 10/4

Final cost $4.44

————-

Johnsonville Brat Patties $5.49

Use $0.75/1 printable (Steakhouse Onion variety)

Final cost $4.74

—————-

Oscar Mayer Smoked Sausage $3.00

Beef or Angus Franks $3.00

Thick Cut Bacon $7.49

Carving Board Lunchmeat $3.39

Clip a $5/$30 reward for the above products in your mPerks

FullSizeRender Lighthouse Dressing $2.50

Use $0.55/1 printable

Final cost $1.95

—————

Tangerines 3 lb bag $2.00

No coupon needed

————-

Bananas $0.44/lb

No coupon needed

————-

Boathouse Farms Juice Buy one get one free

Use $1.50/1 printable (IF Kids Smoothies are included)

—————

Strawberry or Vanilla Berry Yogurt Parfait Buy one get one free $2.69

Final cost $1.35

—————

Yellow Onions or Yellow Flesh Potatoes 3 lb bag $1.00

No coupon needed

—————

Honey Crisp Apple $1.69/lb

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

IMG_4657

Armour Deli Ham or Novara Salami $4.99/lb

No coupon needed

————-

Popcorn Chicken 7 oz $1.50

No coupon needed

————-

Spinach Lasagna Roll or Grilled Chicken Breast $1.00 each

No coupon needed

—————-

Flat-out Bread $2.00

Use $1.50/1 printable (unlock)

Or use $0.50/1 printable

Final cost $0.50

FullSizeRender

Meijer Italian Bread Buy one get one free $2.19

Final cost $1.10

—————–

Apple Butterscotch Bread $3.99

No coupon needed

—————–

Large or Junior Pumpkin Cake Roll $2.99

No coupon needed

FullSizeRender

Redd’s Wicked 12 pk $12.99

Submit for $2.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $10.99

—————

Blue Moon 12 pk $15.99

Submit for $4.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $11.99

—————-

Coors Light 12 pk $10.99

Submit for $2.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $8.99

————–

Miller Light 12 pk $10.99

Submit for $2.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $8.99

————-

Bud Light 12 pk $10.99

Also buy one Red Baron pizza 12 oz+

Submit for $3.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $7.99 for Bud Light, plus cost of pizza

————–

Goose Island 12 pk $17.99

Submit for $1.00/1 rebate with Ibotta app

Final cost $16.99

FullSizeRender

Yoplait Yogurt $0.50

Use $0.50/1 printable

Submit for $0.50/5 rebate with SavingStar app

Final cost $0.30 each

————–

Smart Ones $1.80 each

No coupon needed

————–

Tropicana and Minute Maid Orange Juice $2.79

**If they are ‘Real Florida Orange Juice’ a $1 cat should print out

Final cost $1.79

————–

Yoplait Greek $0.88

Use $0.50/2 printable

Final cost $0.63

————–

Chili’s Entrees $1.99

Use $1/2 printable

Final cost $1.49

—————

Super Pretzel Buy one get one free $2.79

Use $0.50/1 from RP 9/27

Final cost $1.15 each wyb 2

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

—————

Land O Lakes Butter 16 oz $3.00

Submit for $0.20/1 rebate with Ibotta app

Final cost $2.80

————–

Pillsbury Ready To Bake Cookie Dough $2.00

Use $1/2 printable

Submit for $1/2 rebate with SavingStar app

Final cost $1.00 each

————-

Silk Blends & Milk 64 oz $2.99

No coupon needed

————–

Drumsticks 4 ct $2.99

Use $1/2 Target printable

Final cost $2.49 each

————–

Coffee-Mate Refrigerated Creamer 32 oz $2.50

Use $1/2 or $1/3 Target printable

Final cost $2.00 each

FullSizeRender

Red Baron Pizza $2.99

Use $1/2 from SS 11/28

Final cost $2.49

**See the page with alcohol for a beer/pizza rebate

—————–

Juicy Juice $2.49

Use $0.75/1 from SS 8/16

Final cost $1.74

————–

Haagen-Daas Ice Cream $3.33

Use $1/1 printable

Final cost $2.33

————-

Cinnamon Toast Crunch 16.2 oz or Honey Nut Cheerios 17 oz $2.50

Use $1/2 from SS 9/20

Or use $1/2 printable

Final cost $2.00

————–

Post Fruity Pebbles Cereal 11 oz $2.50

Buy 5, pay $12.50

Get $5 OYNO

Final cost $1.50 each or $7.50 for all

Catalina offer:

Buy 3, get $1.50 OYNO

Buy 4, get $3 OYNO

Buy 5, get $5 OYNO

—————-

Hot Pockets Buy five get one free $2.00

Buy 6

$12.00

Minus one free

$10.00

Use $1.50/5 printable

Final cost $1.41 each or $8.50 for 6

—————

Hot Pockets Snack Bites Buy five get one free $2.00

Use $1/3 Target printable

**If you buy 6, you can not use two of these printables, since one is free.  Here’s what I suggest:

Buy 7

$14.00

Minus one free

$12.00

Use two $1/3 Target printable

Final cost $1.42 each or $10 for all

————-

Dunkin Donuts Coffee $6.99

Use $1.50/2 from RP 9/27

Final cost $6.24 each

————–

Tyson Bagged Chicken $5.99

Use $1/1 Nuggets printable

Or use $1.25/1 Strips from SS 10/4

Or use $1/1 Strips from SS 8/23

Final cost $4.74

—————

Smuckers $3.99

Submit for $1/1 rebate with MobiSave app

Final cost $2.99

————–

Nestle Pure Life Water 28 pk $3.00

Buy 2, get $1 OYNO

Buy 3, get $2 OYNO

Buy 4+, get $3 OYNO

————-

Keebler/Townhouse Crackers $2.50

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Final cost $1.50

FullSizeRender

You must buy increments of 6 to get the price in yellow.  You may use coupons on top of the ‘yellow’ prices.  All matchups I have found are below.  Unfortunately, there weren’t very many.

Belvita Breakfast Bites $1.99 wyb 6 mix and match

Use $1/2 from SS 10/11

Final cost $1.49 each wyb 2

—————

Jimmy Dean Sandwiches or Pancake Minis $3.59 wyb 6 mix or match

Use $0.55/1 from RP 10/11

Submit for $0.50/1 rebate with MobiSave app on Sandwiches

Final cost $2.54

—————

Stouffer’s Family Size Entrees $4.99 wyb 6 mix or match

Use $1/1 Target printable

Final cost $3.99

Screen Shot 2015-10-16 at 10.15.42 AMYou must buy increments of 6 to get the price in yellow on the Buy 6, save $6 deal.  You may use coupons on top of the ‘yellow’ prices.  All matchups I have found are below.

Kellogg’s Cereal $1.99 wyb 6 mix or match

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $1/2 KFR printable

Or use $1/3 printable

Final cost $0.99

—————-

Nutri Grain Bars $1.69 wyb 6 mix or match

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $1/2 from RP 10/11

Or use $0.75/2 printable

Final cost $0.69

Submit for $0.50/1 rebate with MobiSave app, would make it $0.19 (expires 10/19)

—————–

Special K Bars $1.69 wyb 6 mix or match

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $0.75/1 KFR printable if Chewy Nut Bars are included

Submit for $0.50/1 rebate with Ibotta app if Chewy Nut Bars are included

Final cost $0.69 if Chewy Nut Bars aren’t included, $0.44 if they are

————–

Special K Pastry Crisps $1.69 wyb 6 mix or match

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $1/2 from RP 10/11

Final cost $0.69

————-

Pop Tarts 12 ct $1.89 wyb 6 mix or match

Use $1/1 KFR printable (redeem points)

Or use $0.50/1 Spookylicious Fudge (if available)

Final cost $0.89

————–

Nature Valley Granola Bars (Value size) $3.99 wyb 6 mix or match

Use $0.50/1 printable

Submit for $0.50/1 rebate with SavingStar app

Or use $0.50/2 from SS 8/30 or SS 9/27

Final cost $2.99

————–

Barilla Pasta $1.12

Use $0.75/1 from RP 9/13 IF Pronto variety is included

Final cost $0.37

————-

Uncle Ben’s Rice $1.67

Use $1/4 printable

Or use $1/4 from RP 8/30

Final cost $1.42

—————

Aunt Millie’s Best Grains Bread $2.49

Use $0.50/1 printable

Final cost $1.99

Screen Shot 2015-10-16 at 10.45.05 AM

Buy $50 or more in dining gift cards, get $5 OYNO (select stores)

Betty Crocker Cake Mix & Frosting $1.25/$1.49

Use $0.75/2 printable (must buy one of each)

Submit for $0.75/1 rebate with MobiSave app on cake mix

Final cost $1.25 for both

————

Domino Sugar 4 lb $2.29

Use $0.75/2 printable

Final cost $1.91

————-

Campbell’s Dinner Sauces $2.29

Use $0.75/1 or $0.50/1 from SS 10/4

Submit for $0.75/1 rebate with MobiSave app (expires 10/19)

Final cost $0.79

Deal idea:

Buy 7 Dinner Sauces

$16.03

Use 7 $0.75/1

Pay $10.78

Submit for $5/$15 rebate with SavingStar app (other items included)

Final cost $0.82 each

If you submit to MobiSave also, this will lower your OOP by $0.75 (expires 10/19)

————

Campbell’s Condensed Soup $0.99

Use $1/5 printable

Or use $0.40/4 printable

Final cost $0.79

 ————

Brach’s Candy $3.00

Use $1/2 from RP 10/4

Final cost $2.50

————-

Chunky Soup $1.25

Use $1/4 or $0.50/4 from SS 10/4

Or use $0.50/4 printable

Final cost $1.00 each wyb 4

**Submit for $5/$15 rebate with SavingStar app (other items included)

Deal idea:

Buy 12

$15.00

Use three $1/4 form SS 10/4

$12.00

Submit for $5/$15 rebate with SavingStar app

Final cost $0.58 each

 Screen Shot 2015-10-16 at 1.51.15 PMClorox Bleach or Toilet Bowl Cleaner Twin Pack $2.69 wyb 6 mix or match

Use $1/2 printable

Or use $1/2 from SS 8/30

Final cost $2.19

—————

Pine Sol 40-48 oz $1.89 wyb 6 mix or match $1.89

Use $0.75/1 printable

Final cost $1.15

————–

Clorox Trigger Spray 30-32 oz $1.89 wyb 6 mix and match

Use $1/2 printable

Or use $1/2 from SS 8/30

Final cost $1.29

————-

Clorox Pump ‘N Clean 12-24 oz $1.89 wyb 6 mix and match

Use $1/2 printable

Or use $1/2 from SS 8/30

Or use $0.50/1 from SS 9/27

Final cost $1.39

————–

Clorox Wipes 75 ct $2.99 wyb 6 mix and match

Use $1/2 printable

Or use $1/2 from SS 8/30

Final cost $2.49

————–

Clorox Wipes 12-35 ct $1.39 wyb 6 mix and match

Use $1/2 printable

Or use $1/2 from SS 8/30

Final cost $0.89

————-

Scott Extra Soft Bath Tissue 12 double rolls $5.49

Buy one get one Scott Naturals Flushable Wipes 51 ct FREE

Use $0.75/1 from SS 10/11

Or use $0.75/1 printable

Final cost $4.74 for both

**You may not use a coupon on the wipes for this deal

————

Angel Soft 12 mega rolls $9.99

Use $1/1 printable

Or use $0.45/1 from RP 9/27

Final cost $8.99

———–

Sparkle Paper Towels 12 large rolls $9.99

Use $1/1 printable

Final cost $8.99

————-

Bounty Select-A-Size 6 huge rolls $13.99

Use $0.25/1 printable

Or use $0.25/1 from October P&G or mPerks

Final cost $13.74

—————

Downy Liquid 41-51 oz $4.49

Use $1/1 from October P&G

Or use $0.50/1 printable

Final cost $3.49

————–

Purex Power Shot 90 oz $5.99

Use $1/1 printable

Final cost $4.99

Deal idea:

Buy 3

$17.97

Use three $1/1 printable

$14.97

Submit for $4/$15 rebate with SavingStar app

Final cost $3.65 each

————–

Tide 69-75 oz or Pods 31 ct $8.99

Use $2/1 liquid from October P&G or mPerks

Use $2.50/2 pods or $1/1 from October P&G

Or use $1/1 liquid printable

Final cost $6.99- $7.74

 Screen Shot 2015-10-16 at 2.22.32 PMNo matching mPerks on this page

Screen Shot 2015-10-16 at 2.24.32 PM

No matching mPerks on this page

Screen Shot 2015-10-16 at 2.25.13 PM

Buy 3 American Greeting Cards $1.00 or more, get one Halloween plush free (up to $5.99)

Screen Shot 2015-10-16 at 2.27.07 PM

No matching mPerks

Screen Shot 2015-10-16 at 2.30.28 PM

Motor Oil Buy one get one oil filter 50% off

Deal idea:

Buy two Mobil 5 qt Oil

Buy one oil filter

Use Buy one get one oil 20% off from mPerks (check varieties)

Get one oil filter 50% off

————–

Bushmaster Fleece

Use $10/1 from mPerks

————

Bushmaster Soft-Shell Jacket

Use $20/1 from mPerks

 Screen Shot 2015-10-16 at 2.33.08 PMNo matching mPerks on this page

Screen Shot 2015-10-17 at 12.03.17 AM

Save 10% on many pet food deals- be sure to check your account for a pet reward (not everyone will have one).  I will highlight a few coupons below, but to search for your brand, click here.

$3/1 Beyond Dry Dog or Cat Food SS 10/18

Rachael Ray printables, up to $4/1

Iams $3/1 printable

————–

Milk-Bone, Pup-peroni, and Milo’s Kitchen Treats $2.50

Use $1/2 printable (one for each)

Final cost $2.00 each

————

Friskies Wet Cat Food $0.45 each

Use B1G1 coupon via mail

Final cost $0.23 each

Or use $3/48 from SS 9/20

Final cost $0.41 each wyb 48

Screen Shot 2015-10-17 at 12.17.59 AM

Buy 1 Huggies Pull-Ups, get $5 off one potty seat instantly!!

Don’t forget Buy $25 in Huggies products, get $5 OYNO is still going on through 11/1.

————–

Huggies Super Pack $24.99

Use $3/1 from SS 10/18

Or various printables at Pick Up The Values (amounts change often)

Or use $1.50/1 printable

Or use $1/1 printable

**I would add a pack of wipes to hit $25 and get a $5 OYNO

—————

Similac Advance Stage 2 or Sensitive Value Cans

Buy two get $10 off instantly

Screen Shot 2015-10-17 at 11.56.15 AM

Suave Hair Care, Skin Care, or Deodorant Spend $10 get $3 off instantly (excludes trial and travel, limit 1 offer per transaction)

Body Wash use $0.50/1 printable

Kids Hair use $1/2 from RP 9/27

Professionals 28 oz use $1/2 from RP 9/27

Body Wash submit for $0.50/1 rebate with SavingStar app

Gold Infusion product submit for $1.50/1 rebate with SavingStar app

LIMIT TWO ON LIKE COUPONS

Deal idea:

Buy two body wash $1.89

Buy two kids shampoo $1.99

Buy two deodorant $1.59

$10.94

Minus $3 instantly

$7.94

Use two body wash $0.50/1 printable

$6.94

Use $1/2 Kids hair product from RP 9/27

$5.94

Body Wash submit for $0.50/1 rebate with SavingStar app

$5.44

Final cost $0.90 each

Deal idea:

Buy two Suave Professionals Shampoo $2.79

Buy one Gold infusion shampoo $2.89

Buy one body wash $1.89

$10.36

Minus $3 instantly

$7.36

Use $1/2 Professionals from RP 9/27

$6.36

Gold Infusion product submit for $1.50/1 rebate with SavingStar app

$4.86

Use one body wash $0.50/1 printable

$4.36

Body Wash submit for $0.50/1 rebate with SavingStar app

$3.86

Final cost $0.96 each

————–

Pantene Buy two shampoo/conditioner get one styler free

Use $4/2 Shampoo/Conditioner from SS 10/18

Or use $5/3 from October P&G- YOU CAN ONLY USE THIS COUPON IF YOU BUY 2 Shampoo & 1 styler and 1 conditioner/styler (or buy 6 shampoo/conditioner, 3 stylers and use TWO coupons)

Or use $2/2 from October P&G

Deal idea:

Buy two shampoo/conditioner $3.84

Buy one styler $3.89+

Minus free styler

$7.68

Use $4/2 from SS 10/18

Final cost $3.68 for all 3

————–

Herbal Essences or Aussie Shampoo/(select) Styler $2.50

Use $2/2 from SS 10/18

Final cost $1.50 each

————-

Revlon Cosmetics Buy one get one 50% off

Use $3/1 Foundation, Powder, Primer, Blush, BB, Cream from SS 10/4

Deal idea:

Buy two Revlon Shadow $6.59

$9.88

Use two $3/1 from SS 10/4

Final cost $1.94 each

————-

Wet N Wild Products Buy one get one 50% off

Use $1/1 Mascara from SS 10/18

Use $0.50/1 Wet N Wild product from SS 10/18

Deal idea:

Buy two lipsticks or nail polish $0.99

One will ring up $0.99

Use $0.50/1 from SS 9/20

One will ring up $0.49

Use $0.50/1 from SS 9/20

Final cost $0.25 each

————–

CoverGirl Products Buy one get one 50% off

Use $1.50/1 Face product from October P&G

Or use $2/1 Outlast lip wear from October P&G

Deal idea:

Buy two eye shadow $2.69

$4.03

Use two $1.50/1 Face product form October P&G

Final cost $0.51

Screen Shot 2015-10-17 at 10.13.28 PM

Gillette Shaving Products, spend $20, get $4 off instantly

Use $0.50/1 Venus or Satin Care Shave Gel

Use $1/1 Venus Disposable Razor

Use $1/1 Venus Razor

Use $1.50/1 Gillette Disposable Razor

Deal idea:

Buy one Simply Venus 4 ct razor $6.29

Buy two Venus Embrace Purple Razors 1 ct $7.29

$20.87

Minus $4 instantly

$16.87

Use two $1/1 Venus Disposable Razor

$14.87

Use one $1/1 Venus Razor

Pay $4.62 each or $13.87

————–

Tampax Radiant or Pearl Tampons 32-36 ct $6.59

Use $0.50/1 Pearl printable

Or use $0.75/1 Radiant printable

Or use $1.50/2 Pearl printable

Final cost $5.84-$6.09

—————

Dial Bar Soap 3 ct $1.67

Use $1/2 from RP 10/4

Final cost $1.17

Bar Soap Submit for $5/$18 rebate with SavingStar app

Deal idea:

Transaction #1 (must split up as SavingStar has limit 4 like coupons per transaction)

Buy 8

$13.36

Use four $1/2 from RP 10/4

Pay $9.36

Transaction #2

Buy 3

$5.00

Use one $1/2 from RP 10/4

Pay $4.00

Submit both receipts for $5/$18 rebate with SavingStar app

Final cost $0.76 each wyb 11

————–

Colgate Enamel Health Twin Pack Toothpaste $4.69

Use $2/1 from mPerks

Or use $2/1 from SS 10/18

Or use $0.75/1 printable

Final cost $2.69 or $1.35 each tube

—————

Colgate Total 360 Twin Toothbrushes $4.69

Use $2/1 from mPerks

Or use $2/1 from SS 10/18

Or use $1/1 from SS 10/4

Final cost $2.69

————-

Colgate Enamel Health Mouthwash 1L $4.69

Use $2/1 from mPerks

Or use $2/1 from SS 10/18 or SS 10/4

Final cost $2.69

————-

Old Spice Deodorant $3.99

Use $0.75/1 printable

Final cost $3.24

—————-

Secret Outlast Deodorant $3.99

Use $2/2 printable

Final cost $2.99 wyb 2

————–

Jergen’s Moisturizer $3.39

Minus $0.67 for 20% off

$2.71

Use $1.50/1 from SS 10/4 (must be 7.5 oz+)

Final cost $1.21

—————

Curel Lotion $3.89

Minus $0.78 for 20% off

$3.11

Use $1/1 from SS 10/4 (must be 4 oz+)

Final cost $2.11

————-

Schick, Carefree, and Playtex Spend $20, get $5 off instantly

Schick- multiple $4/1 or $2/1 from SS 10/18 or SS 9/20

Schick- use $4/1, $3/1, or $2/1 printables

Carefree- use $0.50/1 from SS 8/23

Playtex- use $3/2 or $1/1 from SS 10/4

Playtex- use $1/1 printable

 

Deal idea:

Buy four Schick Xtreme Razors $6.29

$25.16

Minus $5 instantly

$20.16

Use four $4/1 disposable razors from SS 10/18

Final cost $1.04 each wyb 4

Deal idea:

Buy three Schick Xtreme Razors $6.29

Buy two Carefree liners $0.99

$20.85

Minus $5 instantly

$15.85

Use three $4/1 from SS 10/18

$3.85

Use two $0.50/1 from SS 8/23

Final cost $0.57 for each

Deal idea:

Buy 5 Playtex Sport Tampons 16 ct $4.19

$20.95

Minus $5 instantly

$15.95

Use two $3/2 from SS 10/4

$9.95

Use one $1/1 from SS 10/4

Final cost $1.79 each wyb 5

Deal idea:

Buy 6 Playtex Sport Tampons 16 ct $4.19

$25.14

Minus $5 instantly

$20.14

Use three $3/2 from SS 10/4

Final cost $1.85 each wyb 6

**If your store prices are lower and you need a filler use $0.99 Carefree liners with $0.50/1 from SS 8/23

Screen Shot 2015-10-17 at 11.11.23 PM

Buy one Meijer Health Care product get one 50% off

Check your mPerks for possible total basket coupons like $4/$15 digestive aids (just an example, not everyone will have these)

————–

Nature’s Bounty Vitamins Buy one get one free

Use $2/1 or $1/1 from SS 10/4 (various varieties)

**You may use ONE coupon for every TWO you purchase

————–

Excedrin, Benefiber, Theraflu, Triaminic, Gas-X, or Ex-Lax Spend $30, get $10 off instantly

Theraflu/Triaminic Combo use $3/1 from SS 10/18

Theraflu use $1/1 from SS 10/18

Triaminic use $1/1 from SS 10/4

Theraflu/Triaminic Submit for $5/$18 rebate with SavingStar app

Ex-Lax use $1.50/1 from SS 10/18

Gas-X Use $1/1 from SS 10/18 18 ct

Gas-X Use $2.50/2 from SS 10/18 30 ct

Gas-X use $1/1 printable

Excedrin use $2/1 or $1/1 from SS 10/18

Excedrin use $2/1 Target printable 80 ct

Excedrin use various printables

Benefiber use $2/1 from SS 10/18

Benefiber use $2/1 printable

Benefiber- check Snap By Groupon for a possible $3.75/1 rebate

 

print